شیوع کروناویروس: بخش 144 اعمال در اسلام آباد در میان افزایش موارد

برنامه

اسلام آباد: دولت سرمایه در روز شنبه تحمیل قسمت 144 در سراسر شهر در یک پیشنهاد برای جلوگیری از گسترش این رمان coronavirus.


این بخش تحمیل شده در این استان به عنوان رستوران ها و مراکز خرید دستور داده شده است به نزدیک 10:00بعد از ظهر در این شهر است. اما مغازه های گوشت و شیر و مغازه ها و همچنین tandoors شده اند معاف از ممنوعیت.

“این محدودیت را اعمال نمی شود به داروخانه درمانگاه ها درمانگاه و فروشگاه های مواد غذایی, Karyana فروشگاه Bakaries های امریکایی Chakkies, Tandoors, شیر, مغازه, خودرو, کارگاه پمپ بنزین و مرغ و گوشت و مغازه های Mandis و رستوران/رسانه های مواد غذایی برای تحویل و takeaways” خوانده شده اطلاع رسانی.

با توجه به اطلاع رسانی این بخش تحمیل شده با اثر فوری و در محل به مدت 15 روز.

همه کسانی که نقض این دستورات را در صورت اقدام قانونی.

کروناویروس مبتلا تلفات در اسلام آباد افزایش می یابد به 10

آسیب دیده و میر در پایتخت فدرال افزایش یافته است به 10 به عنوان پاکستان گزارش 730 موارد coronavirus در روز شنبه.

استان های دیگر که فنر به اقدام به بستن مراکز خرید, سینما, نقاط پیک نیک ها و هتل ها به عنوان دولت تجدید نظر به شهروندان به عمل اجتماعی فاصله.

دولت سند نشان می دهد که این مورد برای تحمیل یک مستند در سراسر استان است. سند در حال حاضر در بدترین آسیب دیده استان کشور, گزارش, 396 موارد در مجموع با 89 مورد جدید گزارش شده در سکر در روز شنبه.

پنجاب بسته شده است بازارها و اماکن عمومی و همچنین بازارهای بزرگ برای سه روز. بخش 144 نیز اعمال شده در گلگت-بلتستان.

در سطح جهانی 185 کشور آسیب دیده اند و بیش از 11000 نفر کشته و بیش از 270,00 آلوده به این بیماری به عنوان آن را به سرعت در حال گسترش به سرزمین های جدید است.

این کانون شیوع بیماری در حال حاضر معطوف به اروپا و به ویژه ایتالیا که در حال ضبط یک افزایش سریع در موارد جدید و مرگ و میر در هر روز است.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>