شیوع کروناویروس: PM عمران به mull بیش از بسته امداد با تیم اقتصادی


اسلام آباد: نخست وزیر عمران خان است که انتظار می رود به بحث در مورد یک بسته امداد برای خود تیم اقتصادی در روز سه شنبه به دلیل شیوع کروناویروس در کشور امتیاز به بلندی بحران مالی است.

به گفته منابع نخست وزیر برگزار خواهد شد مشاوره در مورد این مسئله با اعضای تیم اقتصادی خود بعد از امروز زیر که او انتظار می رود به اعلام بسته امداد به مردم است.

در این نشست مقامات غیر روحانی کردن این طرح برای ارائه کمک به فقیر و آسیب پذیر جامعه شده است که سخت ترین ضربه این بیماری همه گیر. این طرح خواهد بود با هدف ارائه کمک به دستمزد روزانه کارگران نیز هست.

برتر و تیم خود را نیز به بحث در مورد راه هایی برای ارائه یارانه دولتی در برق و گاز صورتحساب برای کاربران داخلی و اندیشیدن بر Rs200 میلیارد بسته نجات برای صادرکنندگان.

امور اقتصادی وزیر حماد الازهر بود و در روز دوشنبه گفت که یک امداد و بسته محرک خواهد بود اعلام کرد در روز سه شنبه.

وزیر فدرال گفت: دفتر نخست وزیر و اعضای کابینه و نمایندگان بخش های مختلف دولت کار کرده بود نهایی طرح های پیشنهادی برای آینده بسته است.

آنها را در تلاش خستگی ناپذیر بیش از گذشته روز به کار کردن پیشنهادات و تصمیم گیری او به رسانه ها گفت در لاهور در روز دوشنبه.

هدف از این بسته امداد است برای کمک به محروم کلاس که سخت ترين ضربه در طول شیوع کروناویروس که به کشته شدن شش نفر و آلوده بیش از 800 سراسر پاکستان است.

در اخیر خود, آدرس PM عمران تا به حال مخالف ایده یک ملت-شبکه مستند به خاطر فقیر که به گفته او خواهد بود به طور نامتناسبی تحت تاثیر قرار اگر کشور تعطیل.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>