شیوع کروناویروس: PM عمران می گوید پاکستان نمی توانیم کل مستند


اسلام آباد: نخست وزیر عمران خان روز یکشنبه گفت که این کشور نمی تواند تحت کامل مستند گفت که فقیر و روزانه دستمزد حقوق بگیران را به شدت رنج می برند در صورتی که دولت طول می کشد تصمیم گیری.

“پاکستان نمی توانیم به تحمیل یک کل مستند. 25 درصد از مردم این کشور زیر خط فقر زندگی میکنند” نخست وزیر گفت: در حالی که پرداختن به ملت است.

“چه خواهد شد به 25 درصد مردم فقیر در این کشور اگر من برو جلو با مستند” او گفت:.

نخست وزیر افزود که اگر وضعیت در کشور در حال تشدید آن را به عنوان تا به حال در ایتالیا و چین او را به فکر تحمیل یک مستند. “اجازه بدهید به شما بگویم چه مستند است. یک مستند به معنای قرار دادن یک حکومت نظامی و محدود کردن مردم به خانه های خود را با ارتش در خیابان” PM عمران گفت.

“نود درصد از افرادی که به coronavirus بازیابی پس از چند روز. اگر ویروس گسترش می یابد آن است که پیر و ضعیف خواهد شد که رنج می برند و باید برای رفتن به بیمارستان” او اظهار داشت:

وی افزود: این ویروس می تواند پیشتر اگر مردم را از حضور در تجمعات و مراسم عروسی و شروع به نشستن در خانه برای اطمینان از حداقل گسترش ویروس.

“اگر مردم شروع به جشن عروسی و حضور زیادی توابع شما خواهد شد قرار دادن در خطر است. “آن است که مسئولیت خود را به احتیاط و خویشتنداری ، این است که چرا ما تعطیل, مراکز, مدارس و دانشگاه ها.”

“من افتخار من, ملت ما braved بسیاری از مشکلات و بحران است. ملت پاکستان به ایران برای مبارزه با چالش های هر کشور بوده و در مواجهه با آن است. یک ملت را از شخصیت است که در زمان های سخت و من تو را دیدم من در سازمان ملل بود در سال 2005 زلزله و 2010 سیل,” او گفت:.

با استناد به چین را مثال نخست وزیر پاکستان نیز می تواند بیرون آمدن از این بیماری همه گیر اگر عمومی منظم بود و تمرین seld-انزوا.

“ملت نیاز به دانستن است که تیم من و من به دنبال این مطمئن شوید عمومی باقی مانده است و ما از این آمده. به همین دلیل من اعلام خواهد شد در مورد چگونه ما می تواند اقتصاد ما شناور” او گفت:. “من خواهد شد در مقابل شما روز پس از فردا و به شما بگویم آنچه که ما انجام می دهند برای ما میباشد.”

نخست وزیر افزود: “بیشتر به شما تمرین نظم و انضباط آسان تر از آن خواهد بود برای ما به خارج شدن از این بحران است. مانند کشور چین ما نیز خواهد آمد برای خروج از این بحران است.

“در پایان تنها خطر ما یکی ایجاد ترس و وحشت که منجر به مردم احتکار و ایجاد کمبود. شما نیاز به قرار دادن اعتماد خود را در من و تیم من از آنجا که ما در حال کار بر روی چگونگی مقابله با این بیماری همه گیر” او اضافه شده است.

“شما باید نشان می دهد اعتماد به نفس کامل در من” نخست وزیر افزود که رسانه ها نقش مهمی بازی در حصول اطمینان از وحشت گسترش نمی یابند.

نخست وزیر همچنین ریاست جلسه روز یکشنبه که در آن او به بررسی اقدامات انجام شده برای مبارزه با گسترش ویروس در کشور است.

نخست وزیر نیز در جریان جلسه درباره اقدامات انجام شده توسط استان.

در سخنرانی خود به ملت هفته گذشته نخست وزیر بود و همچنین رد کامل مستند گفت که دولت فدرال خواهد نه فراموش همان تاثیر اقتصادی فاجعه بار خواهد بود.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im