شیوع کروناویروس: هیچ مورد تایید شده اما Nagaland نگه می دارد و 42 نفر در زیر مشاهده

توسط اکسپرس سرویس خبری

گواتی: coronavirus ترساندن ساخته شده است Nagaland دولت به حفظ 42 نفر که وارد شده بود در این دولت در سالهای اخیر از چین و کشورهای دیگر در زیر مشاهده است.

مقامات در دولت وجود دارد گفت: هیچ مورد تایید شده از ویروس عفونت در دولت به عنوان در حال حاضر.

وزیر بهداشت S Pangnyu Phom گفت: 42 نفر هفت نفر از آنها نگه داشته شده است در انزوا در خانه های خود تحت نظر قرار گرفتند دو بار در روز طبق پروتکل استاندارد.

او آگاهانه در مجلس است که این گروه تا به حال operationalized بهداشت عمومی عملیات اورژانس مرکز و گزارش روز به روز نظارت بودند که مشترک با اتحادیه های وزارت بهداشت و رفاه خانواده. او گفت: منطقه نظارت واحد و واکنش سریع تیم نگه داشته شده در بالا هشدار.

وزیر گفت: مسافران فرود در دیمپور فرودگاه بودند که نمایش هر روز پس از تاریخ 30 ژانویه. اما رهبر مخالفان TR Zeliang از نگا جلو مردم اصرار داشت که مردم از ورود به کشور از طریق جاده از چین از طریق میانمار و مانیپور و دیگران که از نقاط مختلف هند از طریق جاده و قطار نیز باید به نمایش در آمد.

Nagaland, مانیپور, میزرم و آروناچال پرادش به اشتراک گذاری خود را در مرز با میانمار است. آروناچال نیز برای سرمایه گذاری در مرز با چین است. دو روز پیش مانیپور تا به حال ممنوع واردات بسته بندی مواد غذایی است که ساخته شده در چین و میانمار و دیگر جنوب شرق آسیا و کشورهای مطابقت ندارد به ایمنی مواد غذایی و استاندارد (واردات) مقررات 2017.
 

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی


آموزش سئو

ایندکسر