شیوع کروناویروس: KP دولت, ممنوعیت بیش از پنج نفر از ارائه نماز جماعت

عکس: AFP

پیشاور: خیبر پختونخوا دولت در روز سه شنبه با صدور بخشنامه ممنوعیت بیش از پنج نفر از ارائه نماز جماعت در مساجد و هدایت مردم به نماز در خانه های خود.

اطلاع رسانی صادر شده توسط KP دولت کمک توانبخشی و حل و فصل بخش گفت که اورژانس و بخش 144 قبلا اعمال شده در این استان برای اطمینان اجتماعی فاصله.

“تنها پنج یا کمتر مردم تعیین شده برای مسجد (Muazzin, Pesh امام بلندگو) باید نماز با جماعت و عموم مردم ارائه خواهد شد نماز خود را در خانه های مربوطه و این که این دستور باید بلافاصله موثر و باید اعمال می شود به تمام جماعت تا سفارشات بیشتر ، اطلاع رسانی.


در این بخشنامه آمده بعد از دولت سند ممنوع نماز جماعت در مساجد بیش از پنج نفر در هفته گذشته و خواست توده ها را به دعا در خانه های خود.

علمای پاکستان را به دادگاه تجدید نظر به توده ها به نماز در خانه و در پی این بیماری همه گیر است که به کشته شدن بیش از 20 نفر در پاکستان و آلوده بیش از 1800 نفر است.

تماس های اجتماعی فاصله افزایش یافته و پس از همه گیر کشته و بیش از 35 ، 000 نفر در سراسر جهان آلوده بیش از 750,000. دولت ها در سراسر جهان در حال تقلا برای کنترل این ویروس به عنوان اقتصاد و صنایع تحمل فشار از coronavirus.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>