توسط PTI

دهلی نو: با تهدید رمان coronavirus بلندی زیادی از اتحادیه های وزارت بهداشت تصمیم گرفته است به سهام تا حداقل 50,000 تجهیزات حفاظت شخصی (PPE) کیت برای پزشکان و سایر کادر پزشکی درمان بیماران است.

این حرکت فرض اهمیت به عنوان وجود دارد می توان یک جهش در تقاضا برای PPE که شامل لباس یکبار مصرف, چکمه, ماسک و دستکش در مورد هند شاهد شیوع مرگبار coronavirus که ادعا کرده بیش از 900 در چین زندگی می کند.

هند در میان 30 کشور در “معرض خطر” از گسترش مرگبار coronavirus با توجه به مطالعه بر اساس تعداد مسافران پیش بینی شده برای ورود به این کشور از بدترین متاثر از شهرستانها در چین است.

مطالعه انجام شده توسط محققان از دانشگاه ساوتهمپتون در انگلستان است. هند در حال حاضر ممنوع صادرات انواع تجهیزات حفاظت شخصی استفاده می شود برای جلوگیری از منتقله از هوا ذرات.

با توجه به وزارت بهداشت رسمی حتی اگر وجود دارد کافی سهام از PPE و هیچ بحران وجود دارد دولت در حال حاضر در روند تهیه حدود 20 ، 000 PPE کیت از سه شرکت است که وارد شده از جمله تجهیزات.

“یکی از شرکت های است که ما را با ارائه 11,500 PPE کیت در حالی که دو نفر دیگر به ما 7,500 و 300 PPE کیت ترتيب” این مقام گفت.

علاوه بر این وزارت بهداشت است که در بحث با سه شرکت داخلی که تولید PPEs برای ارتش است.

“نمونه محصول خود را در حال آزمایش با ویژگی های بال وزارت پارچه. هنگامی که ما به یک اشاره از ما سفارش برای تولید PPEs به صورت فله. در حال حاضر هدف ما به سهام تا حداقل 50,000 PPE کیت به عنوان یک اقدام پیشگیرانه” او گفت:.

تا کنون هند گزارش سه مورد تأیید از nCoV همه از کرالا.

سه نفر از دانشجويان پزشکی از دانشگاه ووهان همه بومی کرالا که به هند بازگشت خود را به تازگی و گزارش خود را در یک بیمارستان در کشور را آزمایش مثبت برای تنفسی ویروس.

علاوه بر این حدود 100 نفر به بستری برای جداسازی بخشهای بیمارستان در سراسر کشور در حالی که 9,678 مردم جامعه تحت نظارت است.

اتحادیه وزیر بهداشت Preeti سودان به ریاست یک ویدئو کنفرانس در روز دوشنبه با سلامت از دبیران متحده و اتحادیه سرزمین همراه با مقامات ارشد وزارتخانه های حمل و نقل داخلی, حمل و نقل هوایی و امور خود را به بررسی عمل و آمادگی برای پیشگیری و مدیریت nCoV.

سودان اطلاع این جلسه که مختلف اقدامات پیشگیرانه انجام شده در هماهنگی نزدیک با وزارتخانه مربوطه.

“در حالی که وضعیت تحت کنترل است ایالات متحده نیاز به ماندن در حالت آماده باش و هوشیار,” او گفت: و توصیه آنها به منظور افزایش آگاهی از فعالیت های مربوط به مشاوره های به روز شده.

متحده و اتحادیه سرزمین نیز خواسته برای بررسی در دسترس بودن اختصاص انزوا PPE کیت و N95 ماسک های مناسب برای اطمینان از آمادگی.

متحده نیز خواسته خود را برای تقویت تیم های واکنش سریع برای مقابله با هر احتمال است. مسافران پس از رسیدن از تایلند و سنگاپور علاوه بر چین و هنگ کنگ در حال غربالگری ممکن است قرار گرفتن در معرض nCoV در 21 فرودگاه.

در همه 2,15,824 مسافران از 1,984 پرواز شده اند به نمایش در آمد تا کنون در 21 فرودگاه. غربالگری نیز در حال انجام در عمده بنادر و گذرگاه های مرزی. همانطور که در حال حاضر 1,563 نمونه آزمایش شده اند که سه آزمایش مثبت-همه در کرالا است. تمام هند evacuees از ووهان آزمایش منفی برای nCoV.

وزارت بهداشت خواسته است مردم را به خودداری از سفر به چین از نظر شیوع کروناویروس و گفت: مسافران در بازگشت می تواند قرنطینه.

در یک به روز رسانی سفر مشورتی وزارت بهداشت گفت که موجود ویزا از جمله e-ویزا در حال حاضر صادر شده دیگر معتبر برای هر کشور خارجی سفر از چین است.

شمار تلفات ناشی از شیوع کروناویروس رز به 909 در چین روز دوشنبه در حالی که تعداد کسانی که تحت تاثیر این بیماری کشنده spiralled به 40,235.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de