شیوع کروناویروس: هشت مالزی گرفتار در تلاش برای ترک هند

توسط PTI

دهلی نو: دولت روز یکشنبه به کارگردانی و تمام ناحیه سر برای اطمینان از بدون درز عملکرد داروسازی واحد ساخت دستگاه ها و داروهای, در حالی که وزیر آموزش و پرورش گفت: تصمیم گیری در بازگشایی مدارس و کالج ها گرفته خواهد شد و در 14 آوریل و پس از بررسی coronavirus تهدید در نشانه ای که 21 روز مستند می تواند برداشته شود به عنوان برنامه ریزی شده.

همچنین یکشنبه هشت مالزی شهروندان که با حضور Tablighi Jamaat جماعت در Nizamuddin در اینجا گرفتار شده بودند توسط مقامات اداره مهاجرت در فرودگاه IGI در حالی که در تلاش برای فرار از کشور در یک پرواز خاص چیده شده برای رشته مسافران است.

آنها تا به حال ظهور از پنهان شدن در دهلی شورای ملی مقاومت منطقه و ساخته شده راه خود را به فرودگاه را امتحان کنید و در یک پرواز خاص مرتب شده توسط مالزی کمیسیون عالی برای خود شهروندان سرگردان در هند است.

وزارت بهداشت گفت: مرگ و میر ناشی از COVID-19 افزایش یافت و به 83 و موارد صعود به 3,577 در این کشور در روز یکشنبه پس از 505 عفونت های جدید گزارش شده در 24 ساعت گذشته.

فعال COVID-19 موارد ایستاده در 3,219 در حالی که 274 نفر یا درمان و یا تخلیه شده و مهاجرت کرده بودند و این وزارت اعلام کرد.

همچنین بخوانید: COVID-19 زنده

اما PTI شمارش بر اساس آمار و ارقام گزارش شده توسط متحده به طور مستقیم نشان داد حداقل 126 مرگ و میر در سراسر کشور مورد تأیید رسیده 4,111.

از آنها 315 شده اند درمان و مرخص شد.

با توجه به وزارت بهداشت داده دهلی نو گزارش شده بیشترین تعداد موارد تایید شده در 503.

تصریح می کند که هیچ شواهدی وجود دارد که coronavirus بود هوابرد عفونت وزارت بهداشت همچنین گفت: میزان دو برابر شدن COVID-19 نفر در هند است 4.1 روز در حال حاضر, اما اگر موارد مرتبط Tablighi Jamaat جماعت نمی توانست اتفاق افتاده باشد و 7.4 روز.

“اگر آن را یک عفونت های هوابرد و سپس در یک خانواده — هر کس است یک تماس با ما-همه آنها باید مثبت چرا که آنها زندگی می کنند در همان اطراف به عنوان بیمار و خانواده است و تنفس در هوا.

وقتی کسی بستری در بیمارستان دیگر بیمار را در معرض قرار گرفتن (اگر آن را air borne) اما این مورد نمی باشد” یک مقام رسمی از شورای تحقیقات پزشکی هند گفت.

مطمئن نیستید از چه نوبه خود COVID-19 همه گیر را در هند های کلیدی وزارتخانه ها و ادارات باید با احتیاط شروع به گچ ظهور مجدد برنامه ها و استراتژی های به بیرون آمدن از 21 روز در سراسر کشور coronavirus مستند.

در جهان همه گیر و تاکنون بیش از 65,600 زندگی gand تحمیل بیش از 12 لاخ مردم تمرکز دولت مرکزی و دولت در حال حاضر به نظر می رسد در دو جنبه های کلیدی —ادامه تلاش ها در جای پای جنگ شامل سرعت گسترش ویروس و کار در خروج و “مبهوت دوباره ظهور” از مستند.

در طول تعامل با رئیس وزرا هفته گذشته از طریق ویدئو کنفرانس نخست وزیر نارندرا تا به حال تن به تن برای تدوین یک مشترک استراتژی خروج برای اطمینان مبهوت دوباره ظهور از مردم هنگامی که این مستند به پایان رسید.

در حالی که ساخت آن را روشن است که تصمیم گیری در مورد چگونگی و زمانی که برای بازگرداندن خدمات مسافر گرفته خواهد شد در هفته های آینده منابع در راه آهن هند گفت: چندین پیشنهاد شد که در نگاه آن را به عنوان آماده سازی خود برای پایان این مستند در تاریخ 14 آوریل.

از مسافران پوشیدن ماسک به استفاده از Arogya Setu برنامه برای بررسی وضعیت سلامت خود را قبل از اجازه دادن به آنها برای سفر و تشویق اجتماعی فاصله در هیئت مدیره چند طرح که در نگاه منابع گفت.

با تمام مدارس و دیگر موسسات آموزشی بسته در کشور با توجه به کروناویروس مستند, اتحادیه HRD وزیر رامش Pokhriyal ‘Nishank’ گفت که دولت را به یک تصمیم در مورد بازگشایی مدارس و کالج ها در 14 آوریل و پس از بررسی وضعیت.

در مصاحبه با PTI او گفت: ایمنی دانش آموزان و معلمان از بیشترین اهمیت برای دولت و وزارت او آماده است برای اطمینان از هیچ دانشگاهی از دست دادن به دانش آموزان اگر مدارس و کالج ها نیاز به باقی می ماند بسته فراتر از تاریخ 14 آوریل.

در ادامه تلاش ها برای مبارزه با ویروس کابینه وزیر راجیو Gauba منطقه دستور مقامات سطح به اطمینان حاصل شود که داروسازی واحد ساخت دستگاه ها و داروهای اجرای یکپارچه.

جهت یک روز پس از هند قرار دادن محدودیت بر صادرات کیت تشخیصی با توجه به تضعیف حمل و نقل و دیدار با داخلی مورد نیاز است.

Gauba ملاقات روز شنبه با منطقه دادستانی و superintendents پلیس, رئیس پزشکی افسران ایالتی و منطقه نظارت ماموران بهداشت دولت دبیر و بهداشت منطقه از دبیران و رئیس دبیر مشترک وزیر در وزارت بهداشت Lav Agarwal گفت.

در همین حال نخست وزیر صحبت می کرد به چندین رهبران از جمله سلف خود Manmohan Singh, کنگره, رئیس سونیا گاندی و رئیس جمهور سابق از تاجران میوه در این وضعیت ناشی از رمان coronavirus بیماری همه گیر.

منابع گفت: مودی نیز نامیده می شود تا رهبران مختلف از جمله Mulayam سینگ یاداو و Akhilesh Yadav از Samajwadi پارتی, West Bengal وزیر Mamata بانرجی Odisha سانتی متر Naveen Patnaik, DMK M K استالین و Shiromani Akali Dal رهبر Parkash سینگ Badal.

مودی خطاب به رئیس جمهور سابق Pratibha Patil و نخست وزیر سابق H D Deve Gowda به بحث در مورد مسائل مربوط به کشنده COVID-19 (coronavirus بیماری).

نخست وزیر خواهد شد و همچنین ارتباط برقرار کردن با کف رهبران احزاب مختلف سیاسی از طریق ویدئو کنفرانس در روز چهارشنبه.

با افزایش تعداد coronavirus موارد در سرمایه های ملی دهلی Lt فرماندار آنیل Baijal کارگردانی کرده است وزارت بهداشت برای شناسایی بیمارستان های خصوصی است که می تواند گرفته شده توسط دولت, منابع رسمی گفت.

آنها گفت: دولت منابع محدود و از این رو بخش ICU تخت و امکانات دیگر از بیمارستان های خصوصی می تواند مورد استفاده قرار گیرد به مقابله با افزایش تعداد coronavirus موارد است.

مقامات خواسته شده است برای آماده سازی یک لیست بیمارستان های خصوصی است که می تواند گرفته شده در صورت نیاز.

“در جلسه اخیر LG کارگردانی مقامات برای آماده سازی یک لیست بیمارستان های خصوصی است که می تواند گرفته شده توسط دولت در مورد یک نیاز مطرح می شود و زیرساخت های خود را می توان مورد استفاده برای درمان COVID-19 بيمار.

دولت را ارائه درمان به کروناویروس بیماران بستری در این بیمارستان” یک منبع گفت.

میلیون ها نفر از سرخپوستان در سراسر کشور خاموش چراغ در خانه های خود و شمع روشن diyas یا تبدیل بر روی تلفن همراه مشعل برای ده دقیقه در 9 ساعت در شب یکشنبه در پاسخ به نخست وزیر نارندرا مودی درخواست تجدید نظر را به نشان می دهد ملت “جمعی حل و فصل و همبستگی” در مبارزه با کروناویروس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>