شیوع کروناویروس: افزایش شمار تلفات 15 در ما به عنوان مطلب متحده گزارش موارد

عکس: AFP

مرگ و میر از رمان coronavirus در ایالات متحده افزایش یافت و به 15 روز شنبه به عنوان مطلب متحده گزارش اولین موارد از سرعت گسترش بیماری است.

تعداد موارد جدید کروناویروس در صدر 100000 نفر در سراسر جهان به عنوان ما مبارزه برای مهار شیوع در هیئت مدیره یک رشته کشتی کروز که در آن 21 نفر تست مثبت است.

سازمان جهانی بهداشت به نام گسترش ویروس “عمیقا نگران” به عنوان یک موج از کشور گزارش خود را در اولین مورد از این بیماری — که در حال حاضر به کشته شدن نزدیک به 3,500 مردم و آلوده بیش از 100 ، 000 در سراسر 92 سازمان ملل.

بیست و یک مردم پردازنده یک کشتی کروز رشته در سواحل سان فرانسیسکو آزمایش مثبت برای این ویروس از جمله 19 خدمه و دو مسافر پس از گارد ملی کالیفرنیا پرواز کیت های آزمایش به کشتی در اوایل این هفته.

شاهزاده بزرگ شده رشته سان فرانسیسکو پس از چهارشنبه — زمانی که قرار بود آن را به حوض — پس از آن پدید آمده است که دو نفر که تا به حال شده است در کشتی در طی سفر قبلی تا به حال قرارداد این ویروس. یکی بعد درگذشت.

معاون رئیس جمهور مایک پنس گفت: کشتی خواهد بود را به یک غیر تجاری حوض آخر این هفته و همه 3,533 مسافران و خدمه تست خواهد شد.

بزرگ شاهزاده خانم متعلق به شاهزاده Cruises همان شرکت که در عمل coronavirus زده کشتی برگزار شد خاموش ژاپن در ماه گذشته که در آن بیش از 700 نفر در هیئت مدیره آزمایش مثبت است.

مقامات بهداشتی در مصر نیز گزارش 12 مورد جدید در میان کارگران روی نیل کروز قایق.

گسترش جهانی

سازمان جهانی بهداشت خواسته است “که همه کشورها را مهار بالاترین اولویت” مدیر کل Tedros Adhanom Ghebreyesus به خبرنگاران در ژنو است.

با نفوذ آمریکایی امور عمومی اسرائیل کمیته های طرفدار اسرائیل لابی گروه روز جمعه گفت که دو نفر که با حضور سالانه خود را در واشنگتن در کنار ده ها تن از قانونگذاران — تا به حال آزمایش مثبت برای کوروناویروس.

اسلواکی و صربستان, واتیکان, پرو کامرون و توگو همه گزارش اولین موارد در روز جمعه در حالی که هلند ثبت آن مرگ است.

کامرون اولین آفریقای مرکزی کشور به ثبت یک مورد از این ویروس مرگبار است.

در چین — که در آن ویروس پدید آمده در اواخر سال گذشته — تعداد موارد جدید گزارش شنبه در سراسر کشور به پایین ترین سطح در هفته.

دولت چین اشاره کرده آن را ممکن است به زودی آسانسور قرنطینه اعمال شده در استان هوبئی — قفل-کردن کانون که در آن برخی از 56 میلیون نفر شده است به طور موثر housebound از اواخر ماه ژانویه است.

برای دومین روز متوالی هیچ مورد جدید گزارش شده در هوبئی خارج ووهان در استان سرمایه است.

اما تعداد موارد خارج از مرکز افزایش یافت و برای سومین روز متوالی در دامن زدن ترس در مورد وارداتی موارد آورده شده به کشور از خارج از کشور.

وجود دارد در حال حاضر 60 تایید وارداتی موارد به کشور به ارمغان آورد.

لغو و کنترل

این بیماری همه گیر است wreaked ویران کردن بر روی کسب و کار بین المللی گردشگری و رویدادهای ورزشی با تقریبا 300 میلیون دانش آموز به خانه فرستاد در سراسر جهان به عنوان مدارس و دانشگاه ها نزدیک است.

تعداد بین المللی ورود توریست است که انتظار می رود به کاهش شدت این سال با توجه به این ویروس در جهان گردشگری سازمان گفت: جمعه معکوس یک پیش بینی قبلی به صورت قابل توجهی افزایش می دهد.

این South by Southwest جشنواره در Austin, تگزاس, و فوق العاده, رقص های الکترونیکی در جشنواره میامی در میان آخرین رویدادهای لغو شود به عنوان موشکافی رشد می کند در حوادث که در قرعه کشی جمعیت زیادی.

در هند بزرگترین صنعت فیلم به نام آن معادل اسکار شده است که مجموعه ای برای پایان ماه.

مقدس شهر بیت لحم در مستند پس از اولین فلسطینی موارد مرگبار coronavirus کشف شد وجود دارد جمعه ترک گردشگران تقلا برای پیدا کردن یک راه است.

در همین حال یکی دیگر از اندازه گیری به حد سرایت طول تجمعات مذهبی عربستان سعودی تخلیه اسلام جنش سایت در مکه به جماهير آن است.

با سالمندان در میان بیشتر در گروه های در معرض خطر جمهور فرانسه امانوئل پاکسازی خواست مردم برای محدود کردن بازدید از پیر و ناتوان به عنوان آنجا که ممکن است برای جلوگیری از گسترش بیشتر.

در ضمن در سوئیس مقامات خواست بیش از 65s برای جلوگیری از سفر در ساعت اوج و ممنوع جلسات بیش از 150 نفر است.

بازارهای سهام و قیمت نفت سقوط کرده اند به عنوان سرمایه گذاران وحشت بیش از حد انتظار ویرانگر آسیب coronavirus به رشد اقتصادی جهانی.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im