شیوع کروناویروس: کابینه اشاره به فرمان برای حفاظت از پرسنل بهداشت و درمان از حملات

توسط PTI

دهلی نو: اتحادیه کابینه در روز چهارشنبه به تصویب یک فرمان ساخت و اعمال خشونت و آزار و اذیت علیه بهداشت و درمان پرسنل مستقر در مبارزه با COVID-19 غیر bailable جرم با حداکثر مجازات هفت سال حبس و Rs 5 لاخ خوب جلسه تقاضا کلیدی در بهداشت حرفه ای در پی حملات اخیر بر روی آنها.

تصریح می کند که دولت “تحمل صفر” برای خشونت و اذیت و آزار علیه پزشکان و پرستاران و امدادگران و پرسنل بهداشت و درمان اتحادیه وزیر Prakash Javadekar گفت: یک فرد می تواند محکوم به هر نقطه بین سه ماه و پنج سال در زندان علاوه بر جریمه بین 50,000 تومان و دو لاخ برای چنین جنایات جدید ارائه.

در مواردی که آسیب جدی هستند و مجازات خواهد شد طیف وسیعی از شش ماه تا هفت سال و حمل خوب بین Rs 1-5 lakhs وزیر به خبرنگاران گفت:.

فرمان را اصلاح بیماری های همه گیر عمل 1897 و اصلاح قانون نیز استناد اگر پرسنل بهداشت و درمان صورت آزار و اذیت خود را از صاحبخانه و یا همسایگان بیش از سوء ظن است که آنها ممکن است حمل coronavirus عفونت با توجه به ماهیت کار خود را, او گفت:.

جرم بر اساس قانون اصلاح خواهد شد, دانستنی و غیر bailable, Javadekar گفت.

دانستنی و غیر bailable جرم بدان معنی است که پلیس می تواند بازداشت متهم و فقط دادگاه می تواند آزادی آنها به قید وثیقه.

“دولت ما تحمل صفر در برابر خشونت و آزار و اذیت هدف قرار دادن پزشکان و پرستاران و امدادگران و آشا کارگران زمانی که آنها در حال انجام بهترین خود را به مبارزه با این بیماری همه گیر” او گفت:.

همچنین بخوانید: COVID-19 زنده

مردم مسئول خشونت را نیز مکلف به پرداخت خسارت خواهد بود که دو برابر ارزش بازار از اموال تخریب اطلاعات و رادیو و تلویزیون وزیر گفت.

“دولت است که تضمین میکند که ما بهداشت حرفه ای کار می کنند و بدون هر گونه تنش,” او اضافه شده است.

متخصصان مراقبت های بهداشتی مواجه اند حملات خشونت آمیز در برخی از مناطق در طول درایو خود را برای تست افراد مشکوک به عفونت و یا قرنطینه آنها.

همچنین گزارش شده است که خود را صاحبخانه و یا همسایگان در برخی موارد مخالف حضور آنها ادعا آنها ممکن است ناقل این عفونت است.

نارندرا نخست وزیر تا به حال اغلب محکوم چنین مواردی از حملات و آزار و اذیت در حالی که تحسین نقش بهداشت حرفه ای در مبارزه با این بیماری کشنده است.

پرسید که آیا این تغییرات در قانون قابل اجرا خواهد بود و حتی پس از تهدید به COVID-19 بیش از Javadekar به خبرنگاران گفت که این قانون تصویب شده است برای اصلاح این بیماری همه گیر عمل می کنند.

“اما آن است که یک شروع خوب,” او گفت: بدون توضیح.

Javadekar اشاره کرد که خانه وزیر آمیت شاه و وزیر بهداشت Harsh Vardhan تا به حال یک جلسه از طریق ویدئو کنفرانس با با یک گروه از پزشکان و نمایندگان هندی انجمن پزشکی (IMA) گفته می شود.

دولت به آنها اطمینان داد که آنها محافظت خواهد شد, او گفت:.

در اينجا است که خواستار یک قانون برای حفاظت از بهداشت حرفه ای نام پیشنهادی خود را “سفید هشدار” و “روز سیاه” تظاهرات برنامه ریزی شده در مارس 22 و 23 بعد از این جلسه.

من و B وزیر تاکید بر تعهد دولت برای کمک به بهداشت حرفه ای درگیر در مبارزه با COVID-19 اشاره کرد که آن را قبلا آورده و آنها را تحت پوشش بیمه از 50 تومان lakh.

همانطور که در حال حاضر بیش از 723 COVID-19 بیمارستان 1.86 لاخ تخت و بیش از 24,000 تخت ICU با امکانات ایجاد شده برای مقابله با این بیماری همه گیر است.

اصلاح قانون را به اثر پس از رئیس جمهور promulgates آن و دولت به اطلاع آن.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de