Geo News/Screengrab از طریق Geo.tv

کراچی: شیوع کروناویروس یک وضعیت جدی است و باید جدی گرفته توسط هر شهروند پاکستان PPP رئیس بلاول بوتو زرداری روز پنجشنبه گفت.

Adressing یک کنفرانس مطبوعاتی در سند مجمع گفت: “ما در حال رفتن به سمت یک قفل پایین”.

“دولت سند در زمان اقدامات به عنوان به زودی به عنوان وجود دارد اخبار از شیوع در چین گفت:” قرائتی که او خطاب به یک کنفرانس مطبوعاتی در سند مجمع در کراچی.

“من می خواهم به تاکید است که coronavirus بسیار جدی و تهدید کننده زندگی موضوع […] آن است که ده بار بدتر از آنفولانزا گفت:” قرائتی تاکید بر این که میزان مرگ و میر در حالی که هنوز شناخته شده نیست قطعی است بسیار بالاتر از آنفولانزا.

PPP رئیس گفت مهم است به یاد داشته باشید که این بیماری نه تنها بر افراد مسن و کسانی که با بیماری های زمینه ای اما می تواند هر کسی.

“از دو نفر که فوت کرده اند از این بیماری یکی بود و 36 سال سن و 50 سال سن که بدان معنی است که آنها بسیار پیشرفته در سال است.”

“حتی پس از آن وجود دارد بدون نیاز به گسترش وحشت از آنجا که ما در حال کار در روز و شب با تمام قلب ما بنابراین ما می توانیم اطمینان از حفاظت از تمام زندگی خود گفت:” مصطفی.

‘ما در حال حاضر خیلی دیر’

او گفت که یک نیاز مبرم در جهت کاهش گسترش سرایت. “ما در حال حاضر خیلی دیر است. آمار ما از کشورهای دیگر […] ما نشان می دهد که شده است وجود دارد کاهش و مسطح منحنی (که در آن سخت قرنطینه اقدامات گرفته شد بلافاصله).”

PPP رئیس گفت: این کشورها شناسایی شده و شامل کسانی که تا به حال بیماری و یا مشکوک به آن است. دیگر اندازه گیری های گرفته شده توسط آنها بود که از توده تست.

او گفت که دولت سند شناسایی شده بود 34 بيماران مشکوک در اوایل — هنگامی که اخبار شیوع بیماری در ووهان — و حال آنها را آزمایش. همه آزمون تبدیل شده بود تا منفی.

او گفت که زمانی که این ویروس به ایران, دولت سند به دست آمده از یک لیست از اداره تحقیقات فدرال (FIA) از شهروندان که از ایران می آیند. “ما آنها را شناسایی و آنها را به حال خود قرنطینه در خانه برای کسانی که علائم نشان می دهد و برای کسانی که ما آنها را آزمایش کردند.”

قرائتی گفت: ما باید به یک سطح که در آن وجود دارد در حال حاضر خواهد شد “جامعه گسترش یافته است. “موارد نه تنها نقطه نسبت به کسانی که در بازگشت از سفر خارجی بلکه کسانی که تعامل با آنها است.”

بعلاوه اخیر سنبله می تواند نسبت به کسانی که تحت قرنطینه در سیستان و بلوچستان — پس از آمدن از ایران. “وقتی که آنها آمدند به سمت سند ما را نگه داشته و آنها را در انزوا.”

“متاسفانه آنها تست شده و بسیاری از آنها مشخص نیست (به بیماری). ما انجام داده اند که در حال حاضر به همین دلیل است که شما شاهد افزایش موارد است.”

‘رویکرد دو جانبه’

او گفت که دولت فدرال در حال حاضر نیاز به تمرکز بر روی کاهش گسترش COVID-19 اجتماعی با تمرکز بر فاصله و انزوا و به حداکثر رساندن تست قابلیت های یک “رویکرد دو جانبه”.

“دولت سند خود را در آن چیده شده 10,000 تست کیت,” او گفت:.

قرائتی گفت: وحدت است که نیاز به ساعت و یک استراتژی مشترک برای مبارزه با این ویروس را به توسعه یافته برای تلاش های ما موثر باشد.

“ما باید ما انرژی و تمرکز بشود نسبت به انتقاد و سرزنش و سیاسی به ثمر رساند” او خواست در حالی که همچنین با تاکید بر این که دولت فدرال را مجبور به آوردن “برخی از تغییرات” در آن برنامه عمل.

‘سند دولت خواهد شد مراقبت از شما

PPP رئیس گفت که دولت سند را تا مسئولیت تأمین منابع غذایی به فقیر به عنوان آنها خود منزوی در خانه. “من به شما اطمینان می دهم دولت سند خواهد شد مراقبت از شما,” او گفت:.

“ما کسانی از شما که می تواند کمک به دولت سند را به دست کمک به گسترش” گفت: مصطفی.

او کارگردانی سند مقامات دولت “اطمینان حاصل شود که هیچ دستمزد روزانه کارگر گذاشته”. “شما باید آن را ساختگى و سازمانهای خصوصی و همچنین برای اطمینان حاصل شود که کارکنان خود حقوق ها به موقع پرداخت شده.”

قرائتی گفت که دولت سند آگاه است از تاثیر اقتصادی از شیوع و را “اقدامات مشخص برای مقابله با آن”.

“ما نیاز به نگاهی به برخی از گام های جدی را به اقتصاد شناور نگه می,” او گفت:.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی


آموزش سئو