Coronavirus نه توقف ویلیام, کیت میدلتون از انجام وظایف خود را در

Coronavirus نه توقف ویلیام, کیت میدلتون از انجام وظایف خود

به عنوان پادشاهی متحده, بسیار شبیه به بقیه جهان می رود زیر یک مستند مشاهیر در سراسر جهان هنوز در حال پیدا کردن راه هایی برای بازگشت به جهان است.

پرنس ویلیام و کیت میدلتون در میان کسانی که در حال نگه داشتن کار خود را برای خدمات عمومی رفتن قوی تر از همیشه قبل از در طول این فاجعه بار است.

با وجود دوک و دوشس کمبریج نقل مکان کرد به نورفولک و اجتناب از ظاهر عمومی پس از سفر خود را به NHS111 در مارس 19, آنها هنوز هم می شود انجام همه آنها می تواند کمک کند.

سلطنتی مفسر ریچارد Fitzwilliams گفت: این بیانکه سلطنتی خواهد شد, در ادامه تلاش های خود برای کمک کردن به عنوان یک “مسئولیت قابل توجهی” به “تقویت روحیه است.”

“جنبش های خود را در حال بدیهی است که به دنبال مشتاقانه توسط مطبوعات و رسانه های اجتماعی و آنها خاص به افزایش به چالش تقویت روحیه در حالی که مطابق با رفتار توصیه شده توسط دولت است,” او گفت:.

یکی دیگر از سلطنتی مفسر کتی elizabeth banks گفت که در طول این زمان تست آن نیز انتظار می رود ویلیام به “گام به دولتمرد نقش است.”


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>