Coronavirus: NHS خواستار انگلستان ایمان جوامع مذهبی برای جلوگیری از تجمعات

عکس توسط نویسنده

لندن: معاون خدمات بهداشت ملی (NHS) در انگلستان است به دادگاه تجدید نظر به بریتانیا ایمان جوامع مذهبی برای جلوگیری از تجمعات و مطمئن شوید که هیچ تجمعات در طول مهم و مسلمان و یهودی و مسیحی تاریخ این روز است.

در مصاحبه با این خبرنگار اخبار, دکتر سید حبیب Naqvi MBE معاون مدیر NHS انگلستان و بیمه خدمات درمانی بهبود و گفت coronavirus بزرگترین تهدید این کشور مواجه شده است و در دهه و این کشور تنها نیست. او گفت: در سراسر جهان “ما شاهد تاثیر مخرب این قاتل نامرئی”.

او گفت که مسلمان و مسیحی و یهودی جوامع جشنواره های کلیدی در طول این چند روز آینده اما ضروری است که مردم نمی رفتن و معاشرت چرا که بیشتر افرادی که بیمار با کروناویروس در هر زمان سخت تر از آن است که برای بیمه خدمات درمانی برای مقابله معنی مردم بیشتر احتمال دارد به مرگ از coronavirus و همچنین دیگر بیماری های جدی است.

“اگر ما می تواند سرعت گسترش coronavirus مردم کمتر خواهد شد و بیمار در هر زمان و ما می تواند به حفاظت از NHS توانایی مقابله.”

دکتر نقوی گفت که با وجود آن که کمی زود به دیدن نتایج این مستند که وارد هفته چهارم اما وجود دارد برخی از نشانه های مثبت. او گفت: “این است که ما باید در حفظ و بیمار با مستند مهم نیست که چقدر وسوسه انگیز آن را ممکن است به بیرون رفتن و دیدار با مردم. ما نباید. ما باید به دنبال دولت راهنما: ما نیاز به ماندن در خانه ما محافظت بیمه خدمات درمانی و صرفه جویی در زندگی می کند.”

بریتانیا شاهد ورود تابستان در طول هفته گذشته و دولت به خواست مردم به ماندن در خانه.

دکتر نقوی گفت: “ما در حال لذت بردن از آب و هوای خوب در سراسر کشور در طول این آخر هفته عید پاک. اما ما نباید وسوسه به بیرون بروید. توسط زیر دستورالعمل های ما را اجرا خطر بزرگ از ویروس پخش كردن – بیشتر مردم را تبدیل به بیمار و بسیاری دیگر می میرند. این اثرات از ما خدمات بهداشتی و درمانی.

“در طول این زمان دشوار برای کشور ما تشخیص شدید اختلال اقدامات لازم در حال داشتن بر زندگی مردم خود را کسب و کار شغل خود و اقتصاد کشور است. و به همین دلیل ما باید تولید بزرگ و بی سابقه ای برنامه پشتیبانی از هر دو برای کارگران و برای کسب و کار و ما همه چیز را ما می توانیم به مردم اطمینان دهد که می توانید پرداخت صورتحساب خود را ماندن در خانه خود را و قرار دادن غذا بر روی میز خود را.”

دکتر نقوی گفت که بیمه خدمات درمانی کارگران در حال تلاش برای مقابله با بحران با منابع محدود.

وی افزود: “در برخورد با این چالش بی سابقه چه هر کس باید تشخیص است که ما NHS – مانند هر گونه خدمات بهداشتی در سراسر جهان – تنها تعداد محدودی از پزشکان و پرستاران متخصص و تجهیزات. این به این معنی آن را تنها می تواند در مقابله با بسیاری از افراد بیمار در یک بار. ما در حال باز کردن میدان بیمارستان در سراسر کشور برای مقابله با تعداد بیشتری از coronavirus بیماران در صورت نیاز. اما دوباره پیام روشن است: اگر ما به دنبال دستورالعمل و با ماندن در خانه و ما به راحتی می توانید فشار از ما بیمه خدمات درمانی و بیمه خدمات درمانی کارکنان.”


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de