توسط ANI

بمبئی: شیو سنا در آن منادی Saamana به این باورند که کشنده coronavirus تولید شده ممکن است در تلاش برای توسعه سلاح های بیولوژیکی از مگا تخریب توسط چین است.

“چین بیولوژیکی در آزمایشگاه در استان ووهان که در آن coronavirus داشت. جامعه جهانی باید تحقیقات که آیا این ویروس تولید شده بود در تلاش برای توسعه سلاح های بیولوژیکی از مگا تخریب” خواندن سرمقاله.

“در پی تهدید از coronavirus چند کشور از جمله هند قرار داده اند ممنوعیت پروازها از و به چین است. این مرحله ممکن است توجیه می شود اما بسیاری از هموطنان در چین است. به آنها را یک چالش است” آن را گفت.

“آن را نمی توان رد کرد احتمال گسترش ویروس در ایالات شمال شرقی و کشورهای مجاور چین است. نیاز ساعت است که برای استقرار ویژه تیم سلامت در این کشورها. این ویروس گسترش سریع در چین به دلیل آن است که بزرگ و انبوه جمعیت و امکان گسترش سریع در هند نمی توان رد کرد” به آن اضافه شده است.

در پی شیوع کروناویروس به عنوان بسیاری از 4,846 مسافران شده اند به نمایش در آمد تا 28 ژانویه در Chhatrapati Shivaji International Airport in Mumbai.

بیست و هشت مسافر بودند از ماهاراشترا که از 12 تا به حال علائم خفیف و سرفه و سرما و تب است. آنها بستری شده بودند به انزوا مراکز.

Coronavirus است که خانواده بزرگی از ویروس ها است که باعث بیماری تنفسی اعم از سرماخوردگی به بیماری های جدی مانند سندرم تنفسی خاورمیانه (MERS-CoV) و سندرم حاد تنفسی (SARS-CoV).

علائم گزارش شده در بيماران مبتلا به رمان coronavirus (nCoV) عبارتند از: شروع حاد تب و سرفه و مشکل در تنفس. عفونت نتایج جستجو در عوارض شدید و حتی مرگ شود.حداقل 213 نفر آلوده به ویروس کشنده اند و در چین است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی


آموزش سئو