Coronavirus: ماهاراشترا دولت می گوید بدون نیاز به استفاده از ماسک برای عموم

توسط PTI

بمبئی: در میان coronavirus ترساندن ماهاراشترا دولت با صدور بیانیه ای در روز چهارشنبه گفت که به جز کادر درمانی درمان عفونت و یا کسانی که در تماس با بیماران دیگر نیاز به استفاده از ماسک صورت.

برای کسانی که با موجود دیگر شرایط بهداشتی استفاده از یک ماسک ممکن است ایجاد عوارض ناخواسته آن اضافه شده است.

با این ویروس گسترش سریع در بسیاری از کشورها مردم هجوم آوردند به فروشگاه های پزشکی به سهام در دست sanitisers و ماسک صورت. گزارش وجود دارد از این محصولات ناپدید از فروشگاه ها در بعضی از نقاط.

در بیانیه ای با عنوان “کرونا-می دانم که آن را به مبارزه با آن” دولت در بخش بهداشت و درمان گفت: عموم مردم نیاز به استفاده از ماسک صورت.

“کلی جمعیت می توانید با استفاده از خورده پنبه دستمال برای حفاظت از خود است که می تواند مورد استفاده مجدد قرار با نگه داشتن در محلول سفید کننده و یا آب گرم برای نیم ساعت پس از شستن کامل ،

“برای یک فرد با یک وضعیت پزشکی موجود پوشیدن یک ماسک سهوا ممکن است پیچیده تر از وضعیت” به آن اضافه شده است.

N-95 ماسک که فروخته شده در مغازه ها تنها برای کارکنان پزشکی در درمان بیماران مبتلا به آن گفت.

افراد با سابقه سفر به COVID-19 مناطق آسیب دیده و یا کسانی که به داشتن تماس با افراد آلوده نشان دادن علائم COVID-19 باید با استفاده از ماسک آن را گفت.

در ماهاراشترا از 167 مسافران قرنطینه از ژانویه پس از فرود در فرودگاه بمبئی تنها نه در حال حاضر بستری برای جداسازی بخش.

دولت گزارش هر مورد تایید شده از عفونت با ویروس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>