Coronavirus مستند: این پنج ماهاراشترا مناطق را نمی خواهد اجازه می دهد مشروب فروش

توسط PTI

بمبئی: یک روز پس از ماهاراشترا دولت گفت: مغازه های فروش غیر از کالاهای اساسی از جمله مشروب را اجازه داده شود باز از دوشنبه در COVID-19 غیر مهار مناطق پنج ولسوالی در دولت تصمیم گرفته اند به مجوز مشروب فروش است.

دولت از Solapur, Aurangabad, سرم, Buldhana و امراواتی مناطق را صادر کرده است که دستورالعمل مشروب مغازه ها اجازه داده نخواهد شد برای باز کردن.

“این تصمیم گرفته شده است در پایبندی به مدیریت بحران عمل می کنند و برای جلوگیری از هر گونه گسترش بیشتر عفونت کروناویروس” یک جمع از یکی از این مناطق گفت: در روز دوشنبه.

این Buldhana و امراواتی دولت نیز تصمیم به ادامه ممنوعیت مشروب فروش تا مارس 17 و تنها اجازه فروش کالاهای اساسی, منابع گفت.

اینجا کلیک کنید برای COVID-19 روز رسانی های زنده

علاوه بر این چندین مشروب تولید و بسته بندی مایعات جایگزین واحد واقع در اورنگبد می توانید از سرگیری تولید اما دولت های منطقه ممنوع است فروش آن است.

در ناگپور مدنی بدن نیز تصمیم خود را اجازه می دهد مشروب فروش در شهر شهری محدودیت ارشد منطقه رسمی گفت.

آن است که بدن مدنی در تصمیم گیری و وجود دارد “هیچ دستورالعمل از ناگپور منطقه جمع آوری که به معنی مشروب فروش ممنوع است در محدوده شهرستان اما مجاز در مناطق روستایی,” او گفت:.

مشروب یک منبع بزرگ درآمد برای ماهاراشترا که به دست آورده در مورد 45,000 تومان کرور روپیه در قالب مالیات بر روی آن در 2019-20 رسمی از دولت و بخش غیر مستقیم گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im