Coronavirus مستند: راجستان سانتی متر Gehlot درخواست مرکز برای کمک به کارگران مهاجر برای بازگشت به خانه

بیان اخبار سرویس

جیپور: گسترش مستند بیش از کرونا ویروس تا مارس 3rd اتحاد چپ کارگران مهاجر در سراسر کشور عصبانی و بی قرار است.در حالی که این مرکز ساخته شده است که هیچ برنامه ای برای احیای خدمات حمل و نقل تا حالا راجستان سانتی متر Ashok Gehlot می خواهد مودی دولت برای رسیدگی در اولویت دغدغه های و نگرانی از کارگران مهاجر.

Gehlot می گوید: کارگران مشتاق به بازگشت به خانه و از این رو این مرکز باید به سرعت ترتیبات برای آنها خود را برای رسیدن به خانه با خیال راحت. این Gehlot دولت نیز در ساخت استادانه درست شده ترتیبات برای کمک به راجستانی کارگران سرگردان در کشورهای دیگر با انتصاب یک تیم ویژه از IAS افسران در راجستان کادر که متعلق به کشورهای دیگر از راجستان.

Gehlot تأکید کرده است که این مرکز باید adequte ترتیبات برای حمل و نقل از تمام کارگران مهاجر که آیا آنها Rajasthanis گیر در کشورهای دیگر و یا مردم کشورهای دیگر در بیابان گیر کرده دولت است. صحبت کردن با روزنامه نگاران از طریق ویدئو کنفرانس از محل اقامت خود را Gehlot گفت: “من استرس در مورد کارگران پس از آنها رشته شده اند برای مدتی طولانی در حال حاضر. من یک درخواست به ساعت از طریق ویدئو کنفرانس به مطمئن شوید که وضعیت نمی شود مانند سورت در راجستان نیز هست. شما می توانید ارسال این کارگران خانه یک بار و پس از آن آنها می توانند دوباره با تجدید اعتماد به نفس. در حال حاضر آنها در حال بی قرار برای رسیدن به خانه.”

این راجستان سانتی متر نیز ادعا کرد که این ببخشید گرفتاری است و نه فقط کارگران در راجستان اما از کارگران سراسر کشور است. او افزود که دولت او catered به نیازهای اساسی کارگران اما آنها هنوز هم می خواهید برای رفتن به خانه.

“ما باید به آنها گفت صبر کنید . دولت مرکزی نیز باید کار بر روی یک طرح پس از 20 مارس به عنوان آنها تحت فشار هستند از کشورهای مختلف است. پس از Bandra, حادثه, خانه وزیر به نام CM پيشين خود است. این نشان می دهد که هر کس آگاه است و نگران رشد سوزش در میان کارگران مهاجر. من امیدوارم که دولت در مرکز می یابد یک راه حل به زودی” او گفت:.

Gehlot همچنین صحبت در مورد نیاز به ارسال به هزاران نفر از دانش آموزان رشته در شهرستانها مانند کتا. او reitereated که برخی از زمان باید داده شده است قبل از این مستند در 25 مارس. “ساعت ساخته ناگهانی اطلاعیه در مورد یک مستند از نیمه شب . اگر سه روز داده شده و سپس هر کس می توانست به راحتی سفر و جمعیت در دهلی نو بمبئی یا سورت نمی جمع آوری کرده اند ” او گفت:

Gehlot همچنین تاکید کرد که بحث در حال رفتن در مورد وضعیت راجستانی کارگران مهاجر با سیستم مدیریت محتوا از کشورهای دیگر است. “ما را نوشته اند به همه وزرای ارشد برای کمک به کارگران راجستان در کشورهای خود را با نیازهای اساسی. علاوه بر این دیروز ما منصوب تیم IAS در راجستان کادر اما متعلق به کشورهای مانند تامیل نادو بنگال کارناتاکا ، برای کمک به کارگران مهاجر . آنها در حال حاضر ساخته شده تماس در این زمینه برای کاهش مشکلات کارگران. این پرسش هستند که در حال حاضر پس از آخرین شب” Gehlot گفت.

این Gehlot دولت نیز اعلام کرد که این آغاز یک تغییر یافتهاست مستند فرآیند از 21 مارس به احیای فعالیت های اقتصادی در دولت است . دولت می خواهد به راه اندازی مجدد بخش کشاورزی و فعالیت های صنعتی در مناطق روستایی و حتی صنایع در مناطق شهری با شرایط. این مرحله را نیز برای کمک به اشتغال ارائه مهاجر کارگر در حال حاضر در راجستان.

با توجه به آمار دولت, 30, 427 کارگران مهاجر گیر در راجستان با توجه به مستند . در میان آنها 3855 کارگران مهاجر هستند از درون راجستان گیر در مناطق غیر از زادگاه خود را در حالی که 8189 از Madhya Pradesh , 3298 از بیهار 11558 از اوتار پرادش و 3527 از کشورهای دیگر .

دولت تعیین کرده است تا 350 خانههای رهبری جمع از مناطق مختلف.کارگران داده می شود, مواد غذایی, بسته های , جایی برای ماندن و خواسته به قرنطینه در این اردوگاه ها. این مواد غذایی بسته هستند نیز توزیع با کمک صنعت حامیان و کمک کنندگان بزرگ.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im