Coronavirus به احتمال زیاد دائمی مهمان تابستان ممکن است شامل گسترش می گوید: بالا virologist

بیان اخبار سرویس

هند شاهد یک افزایش شدید در تعداد coronavirus موارد در روز چهارشنبه. با نگرانی كردن و نظریه های, هم, The New Indian Express صحبت پیشرو virologist Dr T یعقوب جان از مسیحی کالج پزشکی وللر برای به دست آوردن درک بهتر. گزیده ای از مصاحبه:

تعداد coronavirus موارد در هند است که در حال حاضر گسترش سریع است. چگونه نگران ما باشد ؟

وجود دارد هیچ نقطه ای در نگرانی به دلیل آن را نمی خواهد کمک به هر کسی و ایجاد وحشت غیر ضروری. نکته این است که این ویروس در آمد و مانند بسیاری دیگر از حیوانات به انسان و به نظر می رسد مناسب برای انسان انتقال —به عنوان روند جهانی نشان می دهد. ما نیاز به قبول این واقعیت است که این یک ناخوانده اما به احتمال زیاد دائمی مهمان. آنچه که دولت می تواند انجام دهد و در حال انجام است به صندوق پیشگیرانه و درمانی گزینه اما بدیهی است که زمان خواهد بود.

وجود دارد برخی از نظریه ها که ویروس نیست و تکثیر بسیار سریع فراتر از 26-27 درجه سانتیگراد و در نتیجه هند که یک کشور تاثیر آن نخواهد بود ،

که در آن بهترین کار این است که افکار واهی و پوچ و بدون شواهد علمی. یک مرد در حال غرق شدن چنگال حتی یک نی. اگر که واقعی بودند, ویروس نمی توانست جان سالم به در کرالا در شناسایی موارد در کشور است. سنگاپور نیز بطور قابل توجهی گرم و کشور مورد بار شده است به طور قابل توجهی بالا نیز وجود دارد. بنابراین من اعتقاد ندارم خیلی در این دما تئوری.

همچنین بخوانید: Paytm کارمند در Gurgaon تست مثبت برای coronavirus کارکنان خواسته به کار از خانه

چگونه می توانم به شما رای هند آمادگی و رویکرد تا کنون در مقابله با شیوع? در این زمینه ما چگونه برخورد با چنین شیوع قبلا ؟

من فکر می کنم ما نسبتا خوبی در مقابله با همه گیر H1N1 در سال 2009 در ابتدا و همان رویکرد غربالگری گروههای در معرض خطر و quarantining آنها شده است در حال حاضر به تصویب رسید. در مورد H1N1 استاندارد روش بود قطعا آهسته انتقال است. بیایید ببینید که چگونه از آن می رود از اینجا در مورد کوروناویروس.

در حال حاضر ما در حال آزمایش نمونه از “مشکوک” مردم اما به یاد داشته باشید—مارها اغلب در بر داشت که یکی به طور فعال به نظر می رسد برای آنها. این امکان وجود دارد که این ویروس می تواند لغزش به جوامع غیر قابل تشخیص است. COVID 19 می تواند خیلی بیشتر به چالش کشیدن از آنجا که علائم خفیف هستند و یا نه در همه در ابتدا در بسیاری از افراد آلوده. بنابراین در این برهه مناسب تماس با ردیابی تمامی موارد مهم است.

همچنین به عنوان خوانده شده | می هند و جهان در مقابله با کروناویروس رابطه جنسی با یک نرخ برش ؟

اما به نظر می رسد به احتمال زیاد اگر تعداد پرونده ها به طور قابل توجهی بالا آن دشوار خواهد بود برای مدیریت آنها را به خاطر از سلامت فقیر ما سیستم مدیریت. واقعیت این است که H1N1 مرگ و میر در هند است که هنوز هم بطور قابل توجهی بالاتر در هند از در بسیاری از کشورهای توسعه یافته است.

چون سیستم ما تحمل این بیماری مسری بار و اقدامات ساده مانند ساخت یک قانون به درخواست پزشکان برای تشخیص با گزارش های آزمایشگاه جدی بیماری های مسری و ثبت دلایل همه پنومونی مرگ و میر در جای خود نیست. بسیاری از مردم در کشور می میرند بیماری مسری بدون تشخیص مناسب و این که یک قاعده را پذیرفته.

برای ما آماده می شود برای مقابله با بهداشت بحران مانند در حال حاضر یک مدیریت سلامت سیستم می شود ساخته شده است قوی. که نیاز به اراده سیاسی و منابع مالی است. در حالی که 3 درصد از تولید ناخالص داخلی مورد نیاز است برای پیشگیری و درمان—حداقل 2 درصد از تولید ناخالص داخلی به نسبت درمانی بهداشت و درمان. همانطور که در حال حاضر هند بودجه سلامت کمتر از 1.5 درصد از تولید ناخالص داخلی و تقریبا همه از آن است که تنها نسبت به درمان ،

در سطح فردی چه می تواند ما را برای جلوگیری از عفونت ممکن است?

استاندارد اقدامات مانند حفظ بهداشت خوب تکرار شستن دست و اجتناب از لمس کردن صورت خود را و بازدید از مکان های شلوغ باید به مردم کمک کند.

نقشه برداری coronavirus:

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de