Coronavirus: مامان می گوید: مسافران از چین و کره جنوبی قرار داده می شود تحت قرنطینه


توکیو: ژاپنی نخست Minsiter ژاپن گفت: ژاپن خواهد قرنطینه مسافران از چین و کره جنوبی به مدت دو هفته در بدو ورود به جلوگیری از گسترش coronavirus.

“ما را تقویت خواهد کرد مهاجرت قرنطينه را بر مردم دو کشور” نخست وزیر شینزو آبه گفت: کابینه در سطح گروه ضربت جلسه ویروس.

“ما بخواهید آنها را به ماندن در مناطق تعیین شده به مدت دو هفته و به استفاده از حمل و نقل عمومی در کشور” آبه اضافه کرد و گفت: این اقدامات خواهد به اجرا در آمده است از مارس 9 و حداقل تا پایان ماه.

آبه گفت: این اقدامات شد با هدف “رفع نگرانی مردم” و جلوگیری از گسترش بیشتر ویروس.

دولت خواستار گردشگران از چین که در آن ویروس پدید آمده و کره جنوبی که ضربههای شیوع, به, سفر به ژاپن را لغو ویزا برای مسافران از دو کشور آبه گفت.

“به منظور کاهش میزان ورودی سفر از چین و کره جنوبی ما را محدود می کند ورود مقصد هواپیما از دو کشور به ناریتا و فرودگاه کانسای,” او گفت:.

“ما را به حالت تعلیق در حمل و نقل مسافر توسط کشتی و لغو موقت و ویزای چند بار ورود که در حال حاضر صادر شده است.”

در روز قبل از آن ژاپن گفت: دولت از سفر رئیس جمهور چین شده بود به تعویق افتاد و به عنوان جلوگیری از شیوع کروناویروس جدید بود که “بزرگترین چالش” برای دو کشور.

یازدهم انتظار می رود شده بود به وزارت امور خارجه در بهار برای اولین بار توسط یک رهبر چینی به ژاپن از سال 2008.

بیش از 95,000 مردم آلوده شده اند و بیش از 3200 نفر در سراسر جهان از COVID-19 که در حال حاضر حدود 80 کشور و مناطق.

– بازی های المپیک نگرانی –

مامان دولت متهم شده است در پاسخ به آرامی و انتقاد بیش از آن در دست زدن به یک کشتی کروز که در آن بیش از 700 نفر قرارداد این ویروس با وجود قرنطینه.

بیش از 300 نفر آلوده شده اند در داخل کشور و شش و میر مرتبط شده اند به شیوع همراه با شش از کشتی کروز.

در روزهای اخیر دولت به شدت اقدامات حاوی ویروس و هشدار داد که در آینده دو تا سه هفته بسیار مهم خواهد بود برای متوقف کردن گسترش آن.

این موضوع از نگرانی های خاص به ژاپن است که در مواجهه با سوال در مورد این که آیا این تابستان بازی های المپیک در توکیو لغو خواهد شد. دولت برگزارکنندگان و کمیته بین المللی المپیک می گویند آنها اعتماد به نفس این رویداد را پیش بروید.

در هفته گذشته در مدارس سراسر کشور بسته شده اند و حوادث و خش با همه چیز از مسابقات فوتبال و سومو حملات به کنسرت تحت تاثیر قرار.

کشورهای دیگر نیز اقدامات لازم برای جلوگیری و یا محدود کردن ورود از چین و سازمان ملل با تعداد زیادی از موارد از جمله کره جنوبی ، ایران و ایتالیا.

ژاپن در حال حاضر ممنوع, ورود افراد با سفر اخیر به چندین مراکز شیوع بیماری از جمله دو استان در چین و در دو بخش از کره جنوبی.

آبه گفت: اقدامات جدید نیز جلوگیری از ورود مردم از بخشی از ایران که در آن مرگ و میر از این عفونت را در صدر 100 با بیش از 3500 نفر آلوده.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>