Coronavirus: جامو و کشمیر نمی خواهد ذهن یک مستند در این زمان

بیان اخبار سرویس

سرینگر: یک روز پس از 67 سال با سفر تاریخچه به عربستان سعودی آزمایش مثبت برای coronavirus در سرینگر جامو و کشمیر است عنوان دوم مستند. هر چند هنوز هم رنج می برند از تاثیر محدودیت های اعمال شده در دره از 5 اوت سال گذشته پس از abrogation از ماده 370 مردم کشمیر اما در حال حاضر به تحمل و بدون شکایت هر گونه محدودیت در رفت و آمد مردم و وسایل نقلیه برای جلوگیری از گسترش مرگبار coronavirus.

یک درایو راه اندازی شده است به صفحه نمایش تمام افرادی که در تماس با بیمار در حالی که این منطقه در حدود 300 متر شعاع خانه بیمار شده و مهر و موم شده. مقامات اعمال محدودیت در جنبش عمومی و تجمعات عمومی در بسیاری از مناطق از سرینگر و ممنوع جنبش از حمل و نقل عمومی. ورود بین منطقه ای و بین شهری اتوبوس به سرینگر نیز ممنوع است.

زره پوش امنیت وسایل نقلیه و ارغنون سیم ها به عقب در جاده ها برای محدود کردن جنبش مردم است. اما این بار هیچ شکایت. “ما کافی ندارد, سلامت زیرساخت ها است. چه کاری می تواند ما پزشکان انجام زمانی که کشمیر تنها 93 هواکش? بهتر است برای قفل کردن دره و برای درب-به-درب تصادفی تست” گفت: Javed Ahmad یکی از سرینگر.

وجود دارد وحشت خرید در بخش هایی از سرینگر با مردم پا کالاهای اساسی و داروها و غیره. وجود صف های طولانی در ایستگاه های سوخت بیش از حد. در ضمن فشار ساختمان در J&K دولت برای بازگرداندن سرعت بالای اینترنت اجازه می دهد تا ارتباط بهتر میان پزشکان و معلم-دانش آموزان و اجازه می دهد تا کارکنان به محل کار از خانه. همایش ملی رئیس جمهور و سرینگر MP فاروق عبدالله که منتشر شد جمعه گذشته پس از هفت ماه در بازداشت نوشت PM نارندرا اصرار او برای بازگرداندن 4G خدمات اینترنت در جامو و کشمیر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>