CORONAVIRUS انزوا روز 22 به روز رسانی: من 100% متعهد به انجام هر کاری که لازم است برای نجات کالج فوتبال فصل

جمعه, علائم روز 22 از coronavirus انزوا و من انجام بهترین من برای کمک به پیروزی در این جنگ است.

اگر شما تا به حال به من گفت یک ماه پیش که من می خواهم داخل خانه من برای بیش از سه هفته و من باید به شما گفت که شما دیوانه شده. (مرتبط: David Hookstead واقعی شاه در شمال وقتی که می آید به College Football)

جهنم من هنوز هم تعجب که آیا یا نه این همه برخی از رویای عجیب است که من قصد دارم در نهایت از خواب بیدار از.

متاسفانه همه ما می دانیم آن نیست. اگر هر چیزی, آن را یک کابوس ما فقط مورد استفاده قرار گرفتن به. اول coronavirus به سرقت برده مارس جنون از ما و سپس آن را به سرقت برده و ما فیلم آن را به سرقت رفته است بهار تمرین فوتبال و فصل به طور منظم است دچار مشکل جدی است.

با توجه به مخاطرات از وضعیت من انجام داده ام همه چیز را من می توانم برای کمک به پیروزی در این جنگ و این بدان معناست که ماندن در خانه.

پس از استقرار به من کوچ من صحبت به بیش از سه نفر دیگر چهره به چهره. با توجه به این واقعیت من آسم هستم و در گروه های در معرض خطر من نمی تواند در نظر گرفتن هر گونه شانس.

Safe GIF by memecandy - Find & Share on GIPHY

به علاوه در بالا از آن, آن را فقط ما وظیفه میهنی به ماندن در مبارزه برای تا زمانی که ممکن است. ما نمی تواند انجام دهد که اگر ما همه بیمار.

ما فقط می توانیم برنده این مبارزه اگر همه ما 100% متعهد به دیدن آن از طریق به پایان. من عاشق فوتبال کالج و من 100% همه در ساخت مطمئن شوید که این فصل اتفاق می افتد.

اگر این بدان معناست که من برای نشستن روی نیمکت برای پنج ماه پس از آن من آن را با یک لبخند بر روی صورت من.

من با کمال میل قربانی تابستان من برای امریکا و فوتبال صورتی که آنچه در کشور من می پرسد به انجام, و من امیدوارم که شما همه آماده و مایل به انجام همان.

اگر ما برگزار شد در این خط در طول نبرد Bulge, پس از آن شما می توانید اقامت در داخل خانه خود را. اگر پسران در هوابرد اجازه نداد آلمانی ها را باستون, سپس شما می توانید بخشی خود را به مطمئن شوید که فصل فوتبال اتفاق می افتد.

تصور کنید که به دنبال بازگشت در 30 سال گفت: شما کمک نمی کند. آیا شما واقعا می خواهید به بخشی از این گروه که جواب نداد زنگ زمانی که امریکا به نام برای کمک به?

این است که واقعا چگونه هر یک از شما با خواندن این مطلب می خواهم به خاطر? فکر نمی کنم. در حالی که من نه در مقایسه با خودم به بچه ها در جنگ جهانی دوم من گفت: روح آمریکایی قادر است از چیزهای بزرگ است.

اگر مردان جوان ایستاده بود پایین نازی ها و سپس من شما را سر در گم می شود اگر ما, پاسخ به تماس زمانی که کشور ما نیاز ما در سال 2020 است.

این است که امریکا و ما همیشه برنده است. در حال حاضر طرح بازی است که برای انجام برخی از اجتماعی فاصله نشستن بر روی نیمکت و نوشیدن یک آبجو.

اگر شما قادر به کشیدن که خاموش و سپس شما نوع پسر من می خواهم در یک سنگر در کنار من وقتی این گلوله ها شروع به پرواز.

همانطور که برای من 100% در انجام بخشی از من به مطمئن شوید که ما در حال بازگشت به حالت عادی و بازی فوتبال در پاییز. من امیدوارم که شما همه با من.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>