CORONAVIRUS انزوا روز 15 روز رسانی: فوتبال کالج در تعادل آویزان آبجو آماده برای ترک خورده می شود به نگه داشتن ارواح ما بالا

ما ساخته شده آن را به روز 15 از coronavirus انزوا و من در واقع بسیار خوب.

در زندگی همه ما در حال رفتن به برخی از یو پی اس و فراز زندگی. این واقعیت زندگی است. شما در حال رفتن به در مشت فک و گاهی اوقات شما فقط باید به یاد بگیرند که برای به دست آوردن. حتی اگر شما در حفظ و گرفتن پانچ شما را به نگه دارید تا. که چه روح آمریکایی است همه چیز در مورد. (مرتبط: David Hookstead واقعی شاه در شمال وقتی که می آید به College Football)

این روح است که برنده ما در جنگ جهانی دوم.

در حال حاضر من در روز 15 از جداسازی به دلیل coronavirus. مثل همیشه من باید این ویروس تا آنجا که من می دانم, اما من افتضاح مشتاق هستند و من را وادار به درمان این وضعیت بسیار جدی است.

من قهرمان برای پیوستن به اجتماعی فاصله دستورالعمل? من نمی دانم, اما من می دانم که من به تماشای کلیپ زیر از “گروه برادران” حدود یک میلیون بار در حال حاضر.

من احساس می کنم این نوع از امر به روح من آوردن در روز 15 از انزوا. من انجام این کار برای من. من انجام آن را برای تمام طرفداران فوتبال در خارج وجود دارد که می خواهند در این فصل اتفاق می افتد.

صحبت از فوتبال کالج, آن را به دنبال بیشتر و بیشتر احتمال دارد روز به روز که این فصل می تواند مشکل باشد. هر روز که می گذرد ما هنوز در انزوا ما یک روز نزدیک به فصل گرفتن اینجا بدون coronavirus بودن ریشه کن کرد.

که یک مشکل است. به دلایل آشکار است که یک مشکل بزرگ و آن را می خواهم لرزش این کشور به هسته آن اگر آن را لغو.

اما این منجر به من نکته اصلی در مورد یو پی اس و فراز و تا زمانی که شما پانچ. من به راحتی می تواند فقط غار و در آن روز است.

من در اینجا می تواند بنشیند در ترحم و شکایت در مورد وضعیت. من به راحتی می تواند انجام این کار, اما من به یاد داشته باشید خیلی شکایت در “گروه برادران.”

آنها فقط لعنت کار انجام می شود که امریکا به نام آنها.

من به دنبال در مثبت اینجا. من مقدار زیادی از آبجو (نوشیدن برخی از Busch نور امروز) من کمو ژاکت است من امضا گرگ Gard توپ بر روی صفحه نمایش من در برخی از پرتاب تکرار به آماده شدن برای کالج فوتبال فصل و “اوزارک” فصل سوم است که در اینجا.

نگاهی به عکس زیر. واضح است که من نه وحشت.

David Hookstead (Credit: David Hookstead)

دیوید Hookstead (اعتبار: David Hookstead)

بنابراین اجازه دهید چند آبجو کرک باز لذت بردن از روز و سوار این coronavirus موج. اگر شما فکر می کنید من اجازه رفتن به یک ویروس خراب کردن زندگی من و سپس شما واقعا نمی دانم آنچه که من هستم همه چیز در مورد.

علاوه بر آن غیر ممکن است ناراحت شود زمانی که شما یک امضا توپ توسط حاکم B1G مربی سال گرگ Gard.

برو Badgers بروید!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im