CORONAVIRUS انزوا بعد از 140 روز رسانی: در اطراف و در اطراف ما در طول همه گیر

آن روز 140 از coronavirus انزوا و هرج و مرج به نظر نمی رسد به پایان دادن به هر زمان به زودی.

هفته گذشته من استدلال می کنند که این احساس حرکت نوسانی شد و برگشت سمت بچه ها خوب در طول این جنگ و من مطمئن هستم که خیلی واقعا تغییر کرده است. (مرتبط: David Hookstead واقعی شاه در شمال وقتی که می آید به College Football)

راستش در این نقطه آن را احساس می کند مانند ما فقط در حال رفتن در محافل. در اطراف و در اطراف ما با اخبار برخورد با کروناویروس بیماری همه گیر.

Confused Season 3 GIF by The Fresh Prince of Bel-Air - Find & Share on GIPHY

برخی از تیم های فوتبال رسیدگی به وضعیت مانند جوانب مثبت و دیگران اجازه می دهد تیم خود را به نابود. وجود دارد هیچ سازگاری وجود ندارد تداوم و آن را فقط به پایان دادن به هرگز نوسانات از شتاب و هرج و مرج است.

حداقل ما در حال حاضر می دانید چه بزرگ 10 ثانیه PAC-12 و ACC همه برنامه ریزی ، آه صبر کنید! هیچ ما نیست! بزرگ 10 ممکن است بازی بعد از همه!

بیش از هر چیز دیگری این وضعیت کل تبدیل شده است طاقت فرسا و خسته کننده به عنوان تمام جهنم. ما لازم نیست که پاسخ ما به نظر نمی رسد به یک طرح است و ما فقط ساخت این عنوان ما بروید.

جهنم آن را در زمان بیس بال فقط چند روز به طور کامل باز کردن زمانی که مارلین به حالت تعلیق در فصل خود است.

در این مرحله تنها قوام ما این است که نوشیدن آبجو با پسران در تعطیلات آخر هفته. حداقل ما که در زندگی ما است.

آن را نمی ممکن است اما آن را لعنت مطمئن شوید که بهتر از هیچ چیز است. اگر قدرت کارگزاران در ورزش می تواند طرح را به عنوان به خوبی به عنوان من و رفقا من وقتی که می آید به پرتاب پشت آبجو سرد, پس از آن ما در واقع ممکن است در یک موقعیت جامد.

آن زمان برای پاسخ و شرکت در برنامه های. پس از 140 روز از قطعیت من راستش تا به حال به اندازه کافی و من می خواهم این مزخرف به پایان رسید.

به هر حال من یک دسته از آبجو با نام من بر روی آنها. لذت بردن از تعطیلات آخر هفته!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>