Coronavirus: هند سرسختانه 112 نفر از چین 124 از ژاپن

توسط PTI

دهلی نو: هند روز پنج شنبه به ارمغان آورد 112 نفر از coronavirus-آمار چین در شهر ووهان و گروه دیگری از 124 از توکیو که در هیئت مدیره یک کشتی کروز آلوده به ویروس مرگبار است.

یک C-17 Globemaster III حمل و نقل هوایی هند نیروی هوایی تخلیه 76 سرخپوستان و 36 اتباع خارجی از ووهان در حالی که یک هوایی هند پرواز به ارمغان آورد این گروه از 124 نفر از توکیو است.

خارجی ملی تخلیه از ووهان شامل 23 از بنگلادش شش از چین هر دو از میانمار و مالدیو و هر یک از آفریقای جنوبی و ایالات متحده آمریکا و ماداگاسکار است.

علاوه بر 119 سرخپوستان مردم تخلیه از ژاپن شامل دو از سریلانکا و هر یک از نپال آفریقای جنوبی و پرو.

این گروه در میان 3,711 افرادی که در هیئت مدیره coronavirus آلوده الماس شاهزاده کشتی که آن را از منوی view در بندر یوکوهاما در نزدیکی توکیو در فوریه 3.

“در خط با هند محله اول سیاست و اقیانوس هند و آرام چشم انداز ویژه پرواز نیز تخلیه پنج اتباع خارجی — دو سریلانکا یکی نپال یکی آفریقای جنوبی و یکی از پرو” در امور خارجی وزارت گفت.

سه هندی خدمه نمی هیئت مدیره هوایی هند پرواز به آنها منتقل آرزوی خود برای ادامه اقامت خود را در هیئت مدیره کشتی کروز برای تکمیل دوره تمدید قرنطینه قرار داده و در محل توسط دولت ژاپن.

از مجموع 138 اتباع هند در اصل در هیئت مدیره الماس شاهزاده خانم 16 خدمه باید آزمایش مثبت برای coronavirus و دریافت مراقبت های پزشکی در خشکی مرکز پزشکی در ژاپن است.

تمام آسمان را متحمل خواهد شد 14-روز قرنطینه در این مرکز راه اندازی توسط ارتش هند در Manesar.

هند فرستاده C-17 Globemaster به ووهان در روز چهارشنبه و آن را به انجام 15 تن لوازم پزشکی برای coronavirus-تحت تاثیر قرار مردم در چین است.

در آن بازگشت این هواپیما به ارمغان آورد 112 نفر از جمله 23 شهروندان از بنگلادش شش از چین هر دو از میانمار و مالدیو و هر یک از آفریقای جنوبی, آمریکا و ماداگاسکار است.

زودتر هند به تخلیه حدود 650 سرخپوستان از ووهان در دو هوایی هند پرواز.

“در تمام 723 اتباع هند و 43 اتباع خارجی شده اند تخلیه از ووهان چین در این سه پرواز” وزارت امور خارجی (ع) گفت.

در تجهیزات پزشکی تحویل داده شده توسط هند به چین MEA گفت آنها کمک خواهد کرد تقویت این کشور در تلاش برای کنترل شیوع کروناویروس که اعلام شده است به عنوان یک بهداشت عمومی اورژانس توسط سازمان جهانی بهداشت.

“کمک نیز یک علامت دوستی و همبستگی از مردم هند نسبت به مردم چین به عنوان دو کشور نیز جشن سالگرد 70 از برقراری روابط دیپلماتیک در این سال ،

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>