کروناویروس در پاکستان: PM عمران صندلی فدرال در جلسه هیئت دولت

عکس: فایل

نخست وزیر عمران خان ریاست جلسه کابینه فدرال در اسلام آباد به بحث در مورد وضعیت در کشور است.

در این جلسه به بحث در مورد آینده دوره از عمل از جمله امکان کاهش این مستند و ارائه تجهیزات پزشکی به استان در میان coronavirus همه گیر در کشور است.

آیتم های دیگر در کابینه دستور کار شامل تصویب تصمیمات اقتصادی کمیته هماهنگی (ECC) و کمیته هماهنگی ملی (NCC) در مورد اقدامات برای مقابله با جریان همه گیر و به تایید تصمیمات اتخاذ شده توسط دولت در کمیته قانونگذاری موارد است.

با توجه به جغرافیایی,اخبار فدرال کابینه نیز بحث افزایش کمک هزینه از EOBI بازنشستگان و تایید این تصمیم از سوی مدیریت اسلام آباد Murghzar باغ وحش به مدیریت حیات وحش هیئت مدیره.

جلسه ویژه NCOC برگزار می شود امروز

به طور جداگانه یک جلسه ویژه ملی فرماندهی و عملیات مرکز (NCOC) نیز برگزار می شود در اسلام آباد به گرفتن تصمیم های مهم از جمله گسترش مستند در کشور است.

در روزانه خود را در رسانه های مطبوعاتی به رسانه ها روز دوشنبه وزیر برنامه ریزی و توسعه اسد عمر گفت: این جلسه را تصمیم گیری در خصوص ادامه مستند در کشور است.

“در این جلسه را آماده توصیه های کمیته هماهنگی ملی (NCC) است که برگزار خواهد شد در روز بعد تحت ریاست نخست وزیر عمران خان” عمر گفت.

NCC را به تصمیم گیری نهایی در مورد این مستند در کشور است. عمر اضافه شده بود که برای حمایت از تصمیم گیری در مستند دولت فدرال ارائه خواهد شد تمام اطلاعات مورد نیاز به استان قبل از جلسه.

PM عمران قبول سانتی متر سند تصمیم به تحمیل فرمت

در جلسه دیروز از NCC نخست وزیر عمران خان پذیرفته شده, سند, وزیر مراد علی شاه تصمیم به تحمیل فرمت در خط با این مرکز اعلام.

در NCC جلسه برگزار شده برای بررسی در سراسر کشور اقدامات انجام شده تا کنون برای جلوگیری از گسترش این coronavirus برتر موافقت کرد که به اتفاق آرا در مورد سیاست گسترش داده شود.

نخست وزیر مجبور به کارگردانی استانی افسران به ارائه توصیه های خود را در روز سه شنبه به طوری که یک تصمیم رسمی می تواند اعلام کرد.

در این جلسه نیز به بررسی گزارش های مختلف فرستاده شده توسط زیر کمیته ها و ادارات ذیربط در مورد ترتیبات برای بازگرداندن پاکستانی رشته در خارج از کشور مدیریت مراکز قرنطینه در تافتون مرز و وضعیت اتباع افغانستان در کشور است.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im