کروناویروس در پاکستان: در اینجا چیزی است که شما می توانید برای ایمن ماندن


به عنوان رمان coronavirus یا COVID-19 تا تبدیل به یک بیماری همه گیر ضروری است که ما تمام اقدامات لازم برای نگه داشتن خود را امن از یک بیماری که گرفته شده حدود 5000 زندگی و آلوده 131,500 در سطح جهان است.

در پاکستان وجود دارد 21 موارد تایید شده تا کنون از COVID-19 با بالاترین تعداد موارد 15 گزارش از سند.

در اینجا چه باید بکنید هنگامی که شما مشکوک coronavirus یا کسی که در نزدیکی شما می تواند یک پتانسیل بیمار است.

بررسی علائم

در مورد تب و سرفه و تنگی نفس است آن یک ایده خوب برای دریافت تست شده برای کوروناویروس.

Dr Wajeeha قاسم که با این نسخهها کار برای یک بیمارستان خصوصی در کراچی به صحبت کرد Geo.tv و گفت که کسانی که یک یا سرفه مداوم نیز باید آزمایش برای coronavirus برای رد کردن هر گونه سوء ظن است.

او گفت که کسانی که ترس آنها ممکن است در تماس با بیمار مشکوک یا جایی بوده است این ویروس تایید موارد باید سعی کنید برای بررسی علائم و دریافت خود را در مورد تست.

دکتر قاسم گفت که هر گونه مسائل تنفسی نیاز به شناسایی بلافاصله.

تماس تلفنی

به عنوان در هر دولت, بخشنامه ها, اگر شما گمان می برند که شما ممکن است علائم تماس با دولت خط تلفن (1166) و یا ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی خود را.

ادامه مطلب: چگونه می توانم تست شده در پاکستان برای coronavirus?

اقدامات احتیاطی

یکی باید حفظ فاصله 1 متر زمانی که بیمار سرفه یا عطسه, دکتر قاسم افزود که حفظ فاصله مهم است.

“بهتر است آن را به اشتراک نمی, همان, تخت, حوله, ظروف و غیره با کسی که مشکوک به داشتن بیماری است. مشکوک فرد باید با استفاده از تنها یک حمام در خانه در حالی که دیگران باید جلوگیری از استفاده از آن,” او اضافه شده است.

او در ادامه گفت که اگر از آن است که اعضای خانواده, سپس آن را بهتر است که اتاق و یا محل آنها باید اجتناب شود. “تنها یک نفر می تواند کمک به آنها را با دادن به آنها غذا و یا چیزهایی از استفاده روزانه است.”

مشکوک حامل ویروس باید پوشیدن یک ماسک و بنابراین باید هر کس که در تماس با آنها, او گفت:.

شستن دست های خود را

دستهای خود را با آب در حال اجرا و اعمال صابون. کف دست های خود را از جمله پشت خود را بین انگشتان و زیر ناخن های خود را و اسکراب برای حداقل 20 ثانیه است. بشویید.

دکتر قاسم توصیه می شود که به عنوان یک اقدام احتیاطی برای همه دست بشویید باید اغلب استفاده می شود (تا آنجا که بیش از 20 بار در روز) همراه با ضد عفونی کننده دست.

همچنین بخوانید: شما می توانید برای بررسی coronavirus در این بیمارستان ها و آزمایشگاه در کراچی

محدود کردن تماس

اگر شما در بازگشت از منطقه آسیب دیده در دو هفته گذشته به ماندن در خانه و اجتناب از تماس با افراد دیگر برای 14 روز. این به این معنی نیست رفتن به محل کار ، مدرسه یا حوزه عمومی است.

در باید خود را پوشش دهان و بینی با دستمال در مورد یک سرفه یا عطسه و سپس پرتاب بافت در بن و دست خود را بشویید. اگر شما لازم نیست که یک بافت به دست سرفه یا عطسه به آرنج خود را به جای دست های خود را.

ماسک صورت ارائه برخی از حفاظت از آنها به عنوان بلوک قطرات مایع. اما آنها نمی بلوک کوچکتر ذرات آئروسل که می تواند از طریق عبور مواد از ماسک. این ماسک همچنین ترک چشم در معرض و شواهدی وجود دارد که برخی از ویروس ها می تواند آلوده فرد از طریق چشم است.

آن است که توصیه می شود برای جلوگیری از مستقیم, محافظت از تماس با حیوانات زنده و سطوح اگر شما در حال بازدید از زنده بازارهای در مناطق آسیب دیده.

اجتناب از خوردن خام یا پخته محصولات حیوانی اگر شما در یک منطقه آسیب دیده و مراقبت از ورزش هنگامی که دست زدن به گوشت خام یا شیر حیوانات ارگان برای جلوگیری از آلودگی متقاطع با غذاهای نپخته.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im