کروناویروس در پاکستان: در اینجا برخی از اقدامات شرح داده شده توسط ما مبتنی بر محقق


پاکستان-اقتصاددان آمریکایی Dr Atif میان پیشنهاد چند اقدامات مهم است که پاکستان می تواند به منظور حاوی coronavirus اپیدمی به عنوان تعدادی از موارد همچنان به افزایش است.

در یک سری از توییت در شنبه اقتصاددان توصیه مقامات برای برداشتن گام های جسورانه اگر آنها می خواهند برای نجات مردم از این بیماری همه گیر.

“پاکستان در انفجاری coronavirus مسیر و نیاز به اقدامات فوری و درشت و روشن-رهبری گام برای محافظت از مردم خود و اقتصاد” او هشدار داد.

در اینجا پنج مرحله است که پاکستان باید بلافاصله با توجه به اقتصاد:

1. ملی مستند. تعطیل کردن همه غیر ضروری و فعالیت و گردهمایی از همه نوع (اجتماعی یا در غیر این صورت) برای به حداقل رساندن سرایت. این یک وضعیت اضطراری است.

“این قانون خواهد خرید شما در زمان ضروری برای ساخت بحرانی ظرفیت ها و طرح های پیش رو” میان توضیح می دهد.

2. ساخت و تست مربوط به مراقبت های بهداشتی ظرفیت در جای پای جنگ. آموزش بهداشت برای تماس با-ردیابی دوباره هدف ساختمان برای بهبود بخش ، آوردن تمام منابع به این.

“این تست [بیماری] و اطمینان از ایمنی است که اجازه خواهد داد که این کشور برای بازگشت به حالت عادی” او گفت:.

3. ضروری زنجیره تامین باید در حفظ و روان است. مواد غذایی و پزشکی و تدارکات و غیره نباید در تامین کوتاه مدت. استفاده از ارتش برای کمک به از میان می گوید.

4. انبوه گسترش, اجتماعی, حفاظت از برنامه ها (مانند BISP). دریافت بخش خصوصی و سازمان های غیر دولتی درگیر در حفاظت از آسیب پذیرترین برای کمک به. این باید یک ملی تماس میان پاکستان است.

5. در حال حاضر شما باید فضای تنفس از چند هفته. مستمر و تست تماس با ما-ردیابی می توانید به ما بگویید که و که در آن ما می توانید شروع به کاهش به را اقتصاد نسبت به حالت عادی.

“این خواهد شد یک آزمایش از اراده و شایستگی. هزاران و شاید میلیون ها نفر از زندگی به آن بستگی دارد” او هشدار داده است.

تعداد موارد تایید شده در پاکستان افزایش یافت به 519 روز شنبه پس از سند گزارش 15 بیشتر موارد در استان است.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>