Coronavirus تاثیر: هنوز در تلاش برای کشف کردن کل کار از خانه چیزی است ؟

توسط اکسپرس سرویس خبری

دهلی نو: مردم در سراسر جهان در حال نیروبخش برای کشش طولانی در صفحه اصلی با تشکر از Covid-19 و افراد متعلق به نسل و وای به طور یکسان در حال رفتن به باید به شکل از چگونه به ماندن متمرکز و حتی به عنوان آنها ماندن در خانه برای یک دوره نامشخص زمان. در حالی که برخی از شرکت ها مانند کسانی که تولید محتوا (Netflix و آمازون نخست تصویری و دیگران) و یا موبایل/کنسول بازی (Tencent را PUBG ندای وظیفه و دیگران) شاهد افزایش رشد اقتصادی و استفاده بیشتر از دیگران در حال تلاش برای کشف کردن کل این کار از خانه چیزی.

و در حالی که همه جا از اینترنت به این معنی ما همیشه متصل مشاغل مختلف نیاز به روش های مختلف با هم کار کنند. در روح همکاری, در اینجا برخی از بهترین برنامه های بهره وری برای تمام کسانی که کار از خانه:

Basecamp
ما حدس می زنم آن را تنها به این دلیل که اصطلاح “دفتر مجازی’ در حال حاضر گرفته شده چرا که دقیقا چه Basecamp است. این برنامه این است که بشود از راه دور در تیم های کاری در انواع صنایع و را قادر می سازد هر کار مربوط به کار بود به پروژه مجزا. هر کار شامل همه چیز مربوط به پروژه در دست از جمله کارکنان درگیر بحث های مربوط به فایل ها و رسانه ها و سایر اطلاعات مربوطه.

شل
بیشتر کسب و کار گرا از واتساپ و متنوع تر از Google Hangouts این پیام پلت فرم و نرم افزار اجازه می دهد تا اعضای تیم برای برقراری ارتباط آنلاین. همچنین آنها را قادر به ایجاد کانال برای بخش های مختلف و یا پروژه های که چت ها موضوع خاص.

زوم
این بسیار محبوب ویدئو کنفرانس برنامه اجازه می دهد تا هر کسی با یک لپ تاپ و اتصال به اینترنت به میزبان و یا پیوستن به جلسات آنلاین. یکی از زوم بهترین ویژگی های است که اجازه می دهد تا شما را به ضبط جلسات بنابراین شما به طور خودکار دقیقه از هر بحث است.

مایکروسافت تیم های
این OG مشترک کسب و کار سوئیت با تمام ویژگی های ورد و اکسل و پاورپوینت و دیگر لازم شر مدرن محل کار همراه با چت تصویری و کانال های که می تواند توسط تمام اعضای تیم است.

Sketchboard
بحث در مورد گرفتن مجازی خود را با تصاویر و طرح. Sketchboard است تحت اللفظی سفید-شبانه روزی پلت فرم و نرم افزار است که کمک می کند تا همکاران خلاق در زمینه اتصال ایجاد و به اشتراک گذاری ایده ها و طرح های در واقع طراحی آنها را آنلاین.تمام برنامه های فوق باید رایگان اولیه با استفاده از به عنوان به خوبی به عنوان حق بیمه پرداخت می شود ویژگی های.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>