Coronavirus: وزارت بهداشت مسائل دستورالعمل برای ضد عفونی اماکن عمومی, dos و اصلا برای افراد مسن

توسط PTI

دهلی نو: وزارت بهداشت در روز یکشنبه با صدور دستورالعمل برای ضد عفونی اماکن عمومی از جمله ادارات و مجموعه ای از بایدها و نبایدها برای سالمندان در نظر شیوع کروناویروس.

در دستورالعمل آن در محیط تمیز کردن آلودگی ها از اماکن عمومی در مناطق گزارش COVID-19 وزارت گفت: مناطق آزاد باید کمتر در معرض خطر از داخل مناطق با توجه به جریان هوا و قرار گرفتن در معرض نور خورشید است.

“این شامل ایستگاههای اتوبوس و راه آهن و سیستم عامل پارک ها و جاده ها. تمیز کردن و ضد عفونی تلاش ها باید هدفمند اغلب به لمس/سطوح آلوده. بهداشتی کارگران باید با استفاده از یک مجموعه جداگانه از تجهیزات برای تمیز کردن توالت (مبس (مبس), نایلون, اسکرابر) و یک مجموعه جداگانه ای برای سینک و توالت. آنها باید همیشه پوشیدن یکبار مصرف دستکش های حفاظتی در حالی که تمیز کردن توالت” دستورالعمل اعلام کرد.

دستورالعمل گفت: مناطق داخلی مانند ورودی و لابی و راهروها و راه پله, پله برقی, آسانسور, گارد امنیتی, غرفه, اتاق ملاقات, کافه تریا و سطوح در تماس با چنین دکمه های آسانسور راه آهن/دستگیره ها و دکمه های تماس باید mopped با مواد ضد عفونی کننده با 1 درصد هیپوکلریت سدیم و یا فنلی ضد عفونی کننده.

برای سطوح فلزی مانند درب و دستگیره و قفل امنیتی و کلید, وزارت, توصیه می شود 70 درصد الکل برای پاک کردن سطوح که در آن با استفاده از سفید کننده مناسب است.

توصیه به استفاده از تجهیزات حفاظت شخصی آن گفت: PPE باید پوشیده شود در حالی که انجام تمیز کردن و ضد عفونی محل کار.

“پوشیدن یکبار مصرف, لاستیکی, چکمه, دستکش (heavy duty) و سه لایه ماسک و دستکش باید برداشته شود و دور انداخته و یک جفت جدید استفاده می شود. همه یکبار مصرف PPE باید برداشته شود و دور انداخته و پس از تمیز کردن فعالیت های در حال تکمیل است ،

دستورالعمل برای استفاده از ماسک توضیح داده شده است از طریق تصاویر.

برای سالمندان وزارت توصیه تکمیل ماندن در خانه به عنوان آنها در معرض خطر بالاتر ابتلا به COVID-19 عفونت خود را به دلیل کاهش ایمنی بدن و ذخایر و همچنین به عنوان های متعدد در ارتباط بیماریهای همراه.

“ورزش و تعمق است. خود را روزانه داروهای تجویز شده به طور منظم. صحبت کردن با اعضای خانواده خود را (و نه ماندن با شما) و بستگان و دوستان از طریق تماس و یا ویدیو کنفرانس کمک گرفتن از اعضای خانواده در صورت نیاز. خود را به تعویق بیندازند اعمال جراحی الکتیو (در صورت وجود) مانند عمل جراحی آب مروارید یا total knee replacement” برخی از دوس تجویز شده توسط وزارت برای سالمندان.

این نبایدها عبارتند از: اجتناب از رفتن به بیمارستان برای معاینات معمول و یا دنبال اجتناب از مکان های شلوغ مانند پارک ها و بازارها و اماکن مذهبی در میان دیگران.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de