Coronavirus: هری, Meghan ‘نگران’ در مورد پرنس چارلز اما احساس “درماندگی’

هری و مگان در حال تلاش برای مقابله با اخبار از شاهزاده چارلز پیمانکاری coronavirus

پس از COVID-19 تشخيص پرنس چارلز از خانواده سلطنتی بریتانیا بود و گفته بود “نگران” است اما حفظ آرامش در طول ناراحت کننده وضعیت.

شاهزاده هری و همسرش, Meghan Markle دور بودن از پدر خود را تمام راه را در کانادا است که در تلاش برای ایجاد صلح با نتایج آزمون آینده مثبت و امید برای بهبود سریع.

سلطنتی منبع صحبت کردن به HollywoodLife نشان داد چگونه دوک و دوشس ساسکس در حال مقابله با اخبار از شاهزاده ولز ابتلا به بیماری های عفونی.

“مگان و هری به دنبال دستورالعمل برای ماندن جایی که آنها هستند. آن را فوق العاده سخت بود خیلی دور و در طول این بحران و البته آنها نگران هستند در مورد هری پدر اما آنها هیچ برنامه ای برای پرواز بازگشت به انگلستان در حال حاضر” خودی گفت.

“هری است که در سطح رهبری می داند و درست به انجام است که به دنبال دستور به ماندن در خانه و این چیزی است که آنها انجام می دهند. از آن آسان نیست. اگر غیر از این بود تحت شرایط عادی آنها را می شود با پدر خود, اما آنها به سادگی نمی تواند.” انگور اضافه شده است.

“و واقعیت این است که حتی اگر آنها بیش در انگلستان در حال حاضر که نمی تواند هر گونه متفاوت است. شاهزاده ویلیام را در حال رفتن به دیدن پدرش هر دو در حال حاضر به طوری که دور از هم آنها به عنوان آنها در واقع در همان قایق” آنها ادامه داد.

“واقعیت این است که چارلز را مطلق بهترین مراقبت. او یکی از آنهایی که خوش شانس و مگان و هری هر دو بسیار آگاه باشید که نه هر کس است که به عنوان خوش شانس” آن را بیشتر نشان داد.

چارلز آخرین ملاقات فرزندان خود را در روز 9 مارس در سالانه کشورهای مشترک المنافع در کلیسای وست مینستر.

کاخ خودی گفت: افرادیکه هر دو ویلیام و هری در “ارواح خوب است.”

“وجود دارد یک حس آرام نگه داشتن و حمل. دوشس نگران است برای او اما او آگاه است از خود روحیه خوبی و بنابراین نگه داشتن یک چشم نزدیک بر او و فکر او را به خود وضعیت. او خوش بین است” گفت: منبع در مورد Duchess of Cornwall, Camilla که همچنین خود جدا.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>