Coronavirus: FM قریشی می خواهد مرزی غرب بسته شود برای 15 روز آینده

Radiopakistan

وزیر امور خارجه شاه محمود قریشی روز جمعه گفت این کشور در مرزهای غربی نیاز به بسته بعدی 15 روز پس از پاکستان ثبت آن 21st coronavirus مورد.

“مرز نیاز به بسته برای 15 روز آینده,” او گفت:, و اضافه کرد که دولت استانی و فدرال شد به طور مداوم نظارت بر تحولات مرتبط با رمان coronavirus.

صحبت پس از نشست کمیته امنیت ملی (NSC) برگزار شد به بحث در پاسخ ملی به شیوع او گفت: “مردم نیاز به نگرانی نیست. خدا را شکر همه گیر است و تحت کنترل در پاکستان,” او گفت:.

“روز از Raiwind جمع آوری شده اند کاهش می یابد و پنجاب وزیر عثمان Buzdar اطلاع داد که ترتیبات ساخته شده اند و در درا قاضی کهن.

“سند وزیر مراد علی شاه مطلع ما از اقدامات انجام شده در استان” وزیر امور خارجه توضیح داد و اضافه کرد که چین تا به حال بسیار موثر مبارزه همه گیر.

“ما در زمان اقدامات پیشگیرانه و این که چرا بسیاری از [مردم] را تحت تاثیر قرار بود توسط pandemic,” او گفت:, و اضافه کرد که سینما, خانه سینما, ازدواج سالن اجتماعات باید تعطیل شود.

صحبت از PCB تصمیم به برگزاری مسابقات در خالی استادیوم وزیر امور خارجه گفت که “مردم می توانند به تماشای بازی در تلویزیون خود را”.

“ما هیچ انتخاب دیگری,” او اضافه شده است.

تعداد تایید COVID-19 نفر در پاکستان افزایش یافته است به 21 بعد از سند گزارش آن 15 بیمار در روز جمعه.

کراچی شده است بدترین آسیب دیده شهرستان تا کنون با 14 از کل موارد تایید شده. از باقی مانده پنج مورد گزارش شده در گلگت-بلتستان و یک مورد گزارش شده است که هر یک در حیدرآباد و کویته.

در جهان همه گیر شده است منجر به مرگ و میر بیش از 5000 نفر با بیش از 138,000 آلوده.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im