Coronavirus ترس: قطر ممنوعیت ورود مسافران از 14 کشور از جمله پاکستان


دوحه: قطر روز دوشنبه اعلام کرد که آن را با قرار دادن موقت ممنوعیت ورود مسافران از 14 کشور از جمله پاکستان به دلیل نگرانی بیش از coronavirus اپیدمی رسمی اطلاع رسانی گفت.

با توجه به بیانیه ای از پاکستان سفارت در دوحه ممنوعیت امر به بازدید ویزای خانواده ویزای و قبله دارندگان یکنواخت.

ممنوعیت پوشش پاکستان و بنگلادش و چین و مصر و هند و ایران و عراق و لبنان و نپال و فیلیپین و کره جنوبی, سریلانکا سوریه و تایلند است.

در این بیانیه اضافه شده سفارت در تماس با قطر خارجی و دفتر را مطلع کردن اتباع پاکستانی در مورد هر گونه توسعه است.

این سفارت همچنین در توصیه به مسافران برای جلوگیری از سفر از پاکستان به قطر اضافه کرد که یک اطلاعیه جدید از دولت قطر باید در انتظار.

همچنین گفت که وضعیت در مورد قطر ایرویز و PIA پرواز مشخص می شود امروز.

تا کنون پاکستان گزارش هفت مورد تأیید از coronavirus با یکی از جوانان با داشتن بهبود از این بیماری است.

همه گیر شده است به بیش از 90 کشور در سراسر جهان حدود 3,600 مردم و تحت تاثیر قرار بیش از 100 ، 000 تا کنون پس از آن شروع به گسترش از بازار در ووهان چین به سایر نقاط جهان است.

پاکستان به حالت تعلیق در آن عملیات پرواز به ایران و چین پس از شیوع این بیماری در این دو کشور. روز یکشنبه اضطراری تحمیل شد در نیویورک پس از تعدادی از coronavirus موارد در ایالات متحده افزایش یافت و به 22.

PIA تعلیق پروازها به مقصد دوحه

بعد در روز خطوط هوایی بین المللی پاکستان (PIA) سخنگوی تایید کرد که قطر به حال تعلیق برای ورود مسافران از کشورهای مختلف از جمله پاکستان در میان coronavirus نگرانی.

بودند به طور موقت به حالت تعلیق عملیات به دوحه, سخنگوی, گفت:, و اضافه کرد که آنها را به حالت تعلیق باقی می ماند تا 31 مارس است.

این سخنگو گفت که بلیط خواهد بود یا مسترد و یا تغییر, سخنگوی, گفت:, و اضافه کرد که این ملی حمل شد شرمندگی بیش از هر گونه ناراحتی ایجاد می شود.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de