Coronavirus افزایش مرگ و میر در ایالات متحده و اسپانیا به عنوان در سراسر جهان تلفات عبور 50,000


مادرید: تعداد تایید coronavirus مرگ و میر عبور از 50000 در روز جمعه به عنوان ایالات متحده آمریکا و اسپانیا و انگلیس شاهد بالاترین و در عین حال عوارض و اقتصاد جهان در زمان یک ضربه عظیم.

انسان مقیاس همه گیر شده است هرگز بیشتر stark — کارشناسان هشدار داد که بیش از یک میلیون نفر از COVID-19 بیماری تایید شده در سطح جهانی است که احتمالا تنها بخش کوچکی از کل عفونت به عنوان تست است و هنوز به طور گسترده ای در دسترس است.

ایالات متحده با حدود یک چهارم از موارد تایید شده اما در اروپا است به مراتب از بودن از خطر — اسپانیا گزارش داد بیش از 900 مرگ و میر در 24 ساعت روز جمعه برای دومین روز در حال اجرا است.

این ویروس در حال حاضر به کشته شدن بیش از 10 ، 000 نفر در سراسر اسپانیا, اما نه 29 ساله خاویر لارا که به تازگی به خانه بازگشت و پس از درمان سبب شیوع واحد مراقبت های ویژه.

“من وحشت که دختر من را آلوده. وقتی که من شروع به نشان دادن علائم من گفت: من خودم او را نگه دارید و یا نزدیکی به او و یا او را تغییر دهید پوشک,” او گفت: AFP توصیف ترس خود را برای هشت هفته پس از مواجهه با مرگ در “بدترین لحظه زندگی اش”.

در حالی که ایتالیا هنوز آگهی دنیا در مرگ و میر و فرانسه و بلژیک و بریتانیا نیز ضربه سخت. دولت بریتانیا در عجله برای ساخت میدان بیمارستان بعد از یک روز تلفات و 569.

جنگ برپا شده توسط کارشناسان بهداشت عمومی در سراسر جهان به زوال یافت و در جریان روز جمعه با کارشناسان آلمانی گفت: میزان عفونت های جدید در حال کند شدن است با تشکر از مستند اقدامات, اما, آسیایی, دولت شهر سنگاپور تایید این امر نزدیک مدارس و محل های کار برای دفع ممکن است قیام در موارد.

بندگی 14 شهدا

اقتصاد جهان شده است کوبیده توسط ویروس و همراه مستندات با بیش از نیمی از جمعیت این سیاره در زیر برخی از نوع از اقامت در خانه سفارش دهید.

برخی از 10 میلیون نفر در ایالات متحده آمریکا شغل خود را از دست در دو هفته آخر ماه مارس و اقتصاددانان هشدار می دهند آن را بدتر خواهد شد.

“هیچ کلمه ای برای این کار گفت:” ایان Shepherdson از پانتئون اقتصاد کلان. “مجموع اخراج بین ماه های مارس و آوریل و دستمزد نظرسنجی نگاه به مقصد برسد شاید از 16 به 20 میلیون, سازگار با نرخ بیکاری جهش به 13 تا 16 درصد است. در یک ماه.”

چیزهایی که هیچ بهتر در اروپا که در آن از تحلیلگران IHS Markit هشدار داد که فعالیت های کسب و کار در 19 کشور عضو منطقه یورو دچار آن بدترین بحران تا کنون ثبت شده و بانک مرکزی منطقه یورو عضو ایرلند گفت: خروجی آن می تواند کاهش 8.3 درصد در این سال است.

مالی آژانس رتبه بندی Fitch در پیش بینی هر دو ایالات متحده و منطقه یورو خواهد بود کوچک این سه ماهه تا 30 درصد و بانک توسعه آسیایی در روز جمعه هشدار داد اقتصاد جهانی می تواند یک $4.1 تریلیون آمار — معادل پنج درصد از خروجی در سراسر جهان.

رهبران جهان اعلام کرده اند بزرگ مالی بسته کمک به مقابله با بحران و بانک جهانی تصویب یک طرح به رول از 160 میلیارد دلار بیش از 15 سال.

شیوع این بیماری در سال گذشته آغاز شد در چین اعلام کرد که یک روز ماتم ملی در روز شنبه برای کسانی که درگذشت مبارزه علیه این بیماری است. چهارده مرحوم مقدم کارگران را جشن خواهد گرفت به عنوان “شهدای” این بیماری همه گیر.

در هند که در آن بیش از یک میلیارد نفر هستند تحت مستند, نخست وزیر نارندرا مودی به نام سرخپوستان به نگه داشتن شمع و گوشی های تلفن همراه هوا نه دقیقه روز یکشنبه برای برطرف کردن “تاریکی و عدم قطعیت” این بیماری همه گیر.

استرالیا در زمان مرحله شدید از اعلام آن را نمی خواهد اجازه می دهد تا 15,000 قوی خدمه از چند ویروس زده کشتی های کروز به پیاده و سفارش آنها را از آب آن — برخورد جهان teetering صنعت گردشگری یکی دیگر از ضربه.

واقعا ترسناک

حتی در جهان ثروتمندترین کشور, مقامات بهداشتی تحت فشار هستند. نیویورکی مانند COVID-19 بازمانده دیانا Berrent در حال اهدای خون پلاسما در امید خود را سخت به دست آورد آنتی بادی استفاده می شود برای کمک به درمان قربانیان آینده است.

“ما می تواند ابرقهرمانان” 45 ساله عکاس به خبرگزاری فرانسه گفت. “این بی سابقه ای ترسناک زمان که در آن همه چیز خارج از کنترل ما-به جز ما به عنوان بازماندگان کمک می کند.”

این ویروس عمدتا از کشته شدن افراد پیر و کسانی که از قبل موجود شرایط پزشکی اما اخیر موارد مرگ و میر در میان جوانان و نوجوانان از شش هفته-کودک را برجسته خطرات برای مردم در تمام سنین است.

و در اسپانیا, مادران مانند 34 ساله Vanesa Muro که به هنگام تولد در حالی که درد و رنج از COVID-19 هشدار داد به لمس نوزاد خود را بدون پوشیدن دستکش و ماسک.

“آن” او به خبرگزاری فرانسه گفت در خانه اش در مادرید.

“او کاغذ برداشته انگشت خود کمی ضعیف است و نگه می دارد در به پلاستیک نه به شما. اما حداقل منم یک روز دیگر بیش از, شما باید به فکر می کنم از آن را مانند که در غیر این صورت شما افسرده.”

شخصی سویه های این ویروس نیز در امان نیست رهبران جهان.

آنگلا مرکل صدراعظم آلمان در سمت چپ خود, برلین, خانه برای اولین بار در تقریبا دو هفته در روز جمعه پس از او قرنطینه پس از تماس با بیمار, دکتر, اما, انگلیسی, نخست وزیر بوریس جانسون هنوز هم کار در انزوا پس از تست مثبت است.

سیاسی, ویروس عمیقتر خطوط گسل در اتحادیه اروپا با Italys نخست وزیر جوزپه کونته نوشتن به رئیس کمیسیون اروپا Ursula von der Leyen به تقاضا بیشتر جاه طلبی و شجاعت از همکاران خود متهم او را از دستفروشی ایده های “شایسته نیست از اروپا”.

در ضمن در شمال شرق نیجریه کمک کارگران می گویند این ویروس می تواند داد و بیداد از طریق وسیع اردوگاه برای 1.8 میلیون نفر آواره توسط یک دهه بوکوحرام شورش.

“هیچ نظام سلامت شامل است که ویروس… آن را گسترش مانند آتش سوزی و بر همه درگیر” گفت: یکی ملل متحد کارگر خواست نامش فاش نشود. “این واقعا ترسناک است.”


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de