Coronavirus دفاع در حال تقویت در سراسر جهان به عنوان عفونت صلیب 150,000


پاریس: دولت ها در سراسر جهان در روز شنبه تعطیل بیشتر مرزها به عنوان رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که او تا به حال گرفته coronavirus آزمون و تعداد جهانی موارد عبور 150,000.

فرانسه در همین حال دستور بسته شدن رستوران ها و کافه و سینما و کاباره ها از نیمه شب (2300 به وقت تهران سهشنبه) اما گفت: مواد غذایی در فروشگاه ها ، داروخانه ها ، بانک ها و توتون باز خواهد ماند و در انتخابات محلی پیش خواهد رفت و در روز یکشنبه.

مغلوب ساختن پیشی جستن — که تا به حال دیده شده است, دست دادن یک روز پیش بر خلاف توصیه های پزشکی — گفت: او هنوز به دریافت نتیجه آزمون خود را به کاخ سفید شروع به چک کردن درجه حرارت هر کسی که به تماس نزدیک با او و یا معاون رئیس جمهور مایک پنس.

خبرگزاری فرانسه شمارش نشان داد تعداد COVID-19 نفر در سراسر جهان در 151,760 در 1700 به وقت تهران روز شنبه با 5,764 مرگ و میر در سراسر 137 کشور و سرزمین.

در نشانه ای از رشد زنگ ما تمدید ممنوعیت سفر اعمال شده در کشورهای اروپایی به بریتانیا و ایرلند است. آن را به زور نیمه شب دوشنبه.

30 روز ما ممنوعیت سفر از 26 کشور جهان از اروپا شنگن border-منطقه آزاد اعلام کرد در اوایل زمان اثر در روز شنبه.

نروژ گفت که بسته شدن آن در فرودگاه ها و بنادر و سفت مرز چک از دوشنبه. “این امر در عمل به این معنی است که هیچ کس نمی تواند وارد نروژ” نخست وزیر Erna Solberg گفت.

– مرزها و فرودگاه ها بسته شد –

در نزدیکی دانمارک گزارش اول خود را coronavirus مرگ به عنوان اردن به حالت تعلیق همه پروازهای مرزهای خود را بسته و تعطیل کردن مدارس و اماکن عبادت و ممنوع کرد.

یک هفته که دیدم مدارس و کسب و کار تعطیل به طور نامحدود میلیون ها نفر از مسافران منع از عبور از مرز مشاهیر و سیاستمداران آلوده و کل ایتالیا قفل شده به پایان رسید و با سراسیمگی از دولت اطلاعیه ها.

مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام اضطراری ملی و اعلام کرد 50 میلیارد دلار بسته با اقدامات مشابه گرفته شده توسط دولت های از اتریش به کانادا, در روز شنبه.

کشورهای اروپایی ramped تا کنترل مرز با خارجی ها منع از عبور به روسیه از نروژ و لهستان. دانمارک و جمهوری چک نیز اعلام کرد محدودیت های دقیق و مراکش مرزهای خود را بسته و با وجود داشتن تنها هشت مورد.

میادین و خیابان ها از میلان به رئال مادرید متروک در روز شنبه به عنوان تماس های دولت به ماندن در خانه بودند و توجه بیشتر.

برخی از ایتالیایی ها در زمان به آواز خواندن به یکدیگر از پنجره خود را به ضرب و شتم انزوا.

این کشور که بزرگترین افزایش بیش از 24 ساعت گذشته بود و ایتالیا که ثبت 175 جدید, مرگ و میر, در حالی که ایران تا به حال 97 و اسپانیا 63.

سازمان بهداشت جهانی (WHO) تایید کرده است اروپا به عنوان کانون همه گیر پس از یک رکود چشمگیر در موارد جدید در چین که در آن ویروس پدید آمده در ماه دسامبر سال گذشته است.

چین ثبت شده و فقط تعداد انگشت شماری از عفونت های جدید در روز شنبه با دهها هزار نفر از موارد تایید شده در حال حاضر بازیافت.

– بهداشت عمومی هیجانی –

هزینه انسانی است که به سرعت در حال همسان و اقتصادی هزینه — بازارهای مالی را تحمل ترن هوایی سوار تمام هفته با دیدنی زیان باعث ترس از رکود اقتصادی جهانی به دنبال بزرگ دستاوردهای دولت پس از صرف وعده.

ما از غول تکنولوژی اپل بسته تمام فروشگاه های خود را در خارج از چین تا مارس 27 در حالی که بریتیش ایرویز شد آخرین شرکت جهانی به اشاره در drastic عمل آمده با مدیر عامل الکس کروز گفتن کارکنان انتظار زیان کار است.

شرکت های هواپیمایی را لغو هزاران پرواز در سراسر جهان و برخی فرودگاه ها را بسته پایانه است.

ایتالیایی لوکس خودروساز فراری در همین حال روز شنبه گفت این بود که تعلیق تولید برای دو هفته در دو از آن کارخانه با استناد به “مشکلات جدی” به عنوان کشور بود که در مستند.

به عنوان اقتصادهای حلقه و کارشناسان امور مالی mull تاثیر دولت ها نیز رو به معضلات بهداشت عمومی-آیا سعی کنید به مهر آن را به طور کامل با محدودیت شدید و یا سعی کنید برای مدیریت آن گسترش یافته است.

مقامات بریتانیا استدلال کرده اند به تلاش برای پهن کردن منحنی عامل شیوع فشار به اوج بحران به تابستان زمانی که بیمارستان ها خواهد بود قادر به مقابله بهتر.

آنها استدلال می کنند این کمک خواهد کرد که ایجاد “گله ایمنی” هر چند کارشناسان در حال تقسیم بر اینکه آیا شواهد برای حمایت از این نظریه است.

– فوتبال فصل محدود –

“ما نمی دانیم که به اندازه کافی در مورد علم این ویروس آن نشده است در جامعه ما به اندازه کافی بلند گفت:” چه کسی مارگارت هریس.

بریتانیا تا به حال در برابر اعمال هر گونه محدودیت عمده اما به گزارش رسانه ها در روز شنبه که ممنوعیت اجتماعات بزرگ خواهد به اجرا در آمده است از آخر هفته آینده.

این قانون می تواند لغو رویدادهایی مانند مسابقات تنیس ویمبلدون و گلستنبوری جشنواره موسیقی با توجه به شروع در پایان ماه ژوئن.

اکثر دولت های دیگر در مناطق آسیب دیده در حال حاضر شروع به اقدام شدید.

روز شنبه, فیلیپین معرفی یک شب مقررات منع رفت و آمد در مانیل عربستان سعودی ممنوع و پروازهای بین المللی و نیوزیلند گفت: مسافران بین المللی را به خود منزوی در هنگام ورود و شیلی قرنطینه بیش از 1300 نفر در دو کشتی کروز پس از سالمند بریتن روی یکی از آنها آزمایش مثبت برای coronavirus.

آفریقای جنوبی شد, اولین صحرای کشور به بازگرداندن شهروندان از چین با بیش از 100 اتباع شاغل به کار و تحصیل در شهر ووهان ورود در میهن خود در روز شنبه.

آفریقا است که تا کنون در امان است بدترین بیماری اما رواندا اعلام کرده است اولین مورد در روز شنبه در نشانه ای از گسترش گسترش جهانی و ماداگاسکار گفت که تعلیق پروازها به اروپا برای یک ماه از 20 مارس.

همچنین رشد تاثیر در تقویم ورزشی فوتبال فصل, محدود, فرمول یک, مسابقه به تعویق افتاد و کریکت تورهای به نام خاموش.

ژاپن مجبور شد به انکار ادعا می کند که بازی های المپیک توکیو می شود و همچنین پس از مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: “شاید آنها به تعویق انداختن آن را برای یک سال”.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de