Coronavirus مرگ و میر می شود “خیلی کمتر” از کاخ سفید نیروی کار را پیش بینی 100,000 علامت

مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری مدیر رابرت Redfield در حال حاضر فکر می کند تعداد کل coronavirus مرگ و میر در ایالات متحده می تواند به خوبی از 100,000 کم علامت قبلا پیش بینی شده توسط کاخ سفید نیروی کار.

Redfield که نشسته در کاخ سفید نیروی کار اما نمی صحبت می کنند و در هر نشست خبری ساخته شده از نظر طول یک شنبه در مصاحبه با یک آریزونا ایستگاه های رادیویی.

CDC Director Robert Redfield listens as US President Donald Trump speaks during the daily briefing on the novel coronavirus, COVID-19, in the Brady Briefing Room at the White House on April 3, 2020, in Washington, DC. (Photo by JIM WATSON/AFP via Getty Images)

CDC مدیر رابرت Redfield (عکس جیم واتسون/خبرگزاری گتی ایماژ)

“این مدل که انجام شد فرض آنها این است که تنها حدود 50 درصد از مردم آمریکا خواهد پرداخت توجه به توصیه های” Redfield گفت: وظیفه نیروی بینی طیف وسیعی از هفته گذشته از 100,000-240,000 مرگ و میر. “در واقع به نظر می رسد اکثریت بزرگی از مردم آمریکا در حال مصرف اجتماعی فاصله توصیه هایی برای قلب است.”

“من فکر می کنم که نتیجه مستقیم که چرا شما در حال دیدن اعداد در حال رفتن به بسیار بسیار کمتر خواهد میرم پیش بینی شده توسط مدل است.”

تماشا کنید:

Redfield مصاحبه آمد همان روز که تحقیقات در موسسه بهداشت و معیارهای ارزیابی که داده های نیروی کار با استفاده از به عنوان یک اولیه ورودی در ساخت آن پیش بینی کاهش آن تخمین می زند حدود 94,000 مرگ و میر به 82,000. داده های جدید نشان داد 14 درصد کاهش در مدل قبلی پیش بینی و 30 درصد کاهش از بدترین سناریو مورد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im