تعداد موارد جدید ابتلا به کروناویروس در چین مشخصی به طور چشمگیری با 242 مرگ و میر گزارش شده در تنها یک روز پس از آنکه مقامات تغییر راه آنها تعداد عفونت. عکس: AFP

تعداد مرگ و میر و موارد جدید از چین شیوع کروناویروس مشخصی به طور چشمگیری در روز پنج شنبه پس از آنکه مقامات تغییر راه آنها تعداد عفونت در یک حرکت است که به احتمال زیاد سوخت حدس و گمان است که به شدت از شیوع این بیماری شده است, گزارش نشده.

سخت ضربه مرکزی استان هوبئی گزارش 242 مرگ فقط در یک روز و 14,840 جدید بیماران توسط — دور بزرگترین آن یک روز شمارش از آنجا که بحران آغاز شد در ماه گذشته.

پرش افزایش مرگ و میر به 1,355 و تعداد عفونت در سراسر کشور به حدود 60000 — تنها چند ساعت پس از دیدار رؤسای تبلیغ “نتایج مثبت” از دولت اقدامات شدید برای جلوگیری از ویروس ها و بالا چینی کارشناس پیش بینی این بیماری همه گیر خواهد اوج این ماه است.

مقامات در هوبئی گفت: آنها گسترش تعریف خود را برای COVID-19 موارد از جمله مردم “بالینی تشخیص داده می شود” با این ویروس در روزانه شمارش.

این به این معنی مقامات می توانید با استفاده از ریه تصویربرداری در موارد مشکوک به تشخیص این ویروس به جای استاندارد نوکلئیک اسید تست.

چین قرار داده است برخی از 56 میلیون مجازی قرنطینه در هوبئی و پایتخت آن ووهان از اواخر ماه گذشته و محدود حرکات میلیون ها بیشتر در شهرهای دور از مرکز در یک اقدام بی سابقه تلاش برای مهار ویروس.

یازدهم ریاست جلسه حاکم دفتر سیاسی کمیته دائمی روز چهارشنبه پس از آمار و ارقام نشان داد که تعداد موارد جدید کاهش یافته بود برای دومین مستقیم بعد.

چین همواره ستایش شده توسط سازمان بهداشت جهانی (WHO) به صورت شفاف خود را از دست زدن به شیوع این بیماری در مقابل راه آن پنهان میزان ویروس سارس.

اما آن مواجه است ادامه داد: شک و تردید در میان جامعه جهانی با پیشنهادات که ممکن است شباهت با آن سر و کار داشتن با 2002-2003 شیوع.

مقامات در هوبئی متهم شده اند کتمان گرانش از شیوع این بیماری در اوایل ژانویه به این دلیل که آنها نگه داشتن کلید جلسات سیاسی در آن زمان بود.

‘خیلی زود به پیش بینی

زونگ اتباع یک دانشمند مشهور در چین ملی کمیسیون بهداشت بود گفت: او فکر شیوع خواهد اوج خود در اواسط تا اواخر فوریه.

اما در ژنو, سازمان بهداشت جهانی به مقامات هشدار داد روز شنبه در برابر رسیدن به نتیجه گیری زودرس در چینی داده است.

“من فکر می کنم این راه خیلی زود به سعی کنید برای پیش بینی, شروع, میانه و یا پایان این بیماری همه گیر در حال حاضر” گفت: Michael Ryan سر که بهداشت و درمان اضطراری برنامه.

در اسپانیا برگزارکنندگان برتر جهان تلفن همراه, مخابرات, نمایشگاه جهانی موبایل, کنگره گفت: این رویداد می تواند لغو شود و پس از خروج از صنعت سنگین وزن ها بیش از coronavirus نگرانی.

این GSMA که سازماندهی سالانه نشان می دهد, مجموعه برای, بارسلونا گفت: آن لغو شد با توجه به “جهانی نگرانی در مورد شیوع کروناویروس سفر نگرانی و شرایط دیگر.”

اعلام شده بود تنها چند ساعت پس از Vodafone, نوکیا, Deutsche Telekom بریتانیا BT و Rakuten Japan کشیده بود بیرون زیر را در صدای پای اینتل, Facebook, سیسکو و چین Vivo.

ما planemaker بوئینگ هشدار داده بود که “هیچ سوال” وقوع خواهد چکش حمل و نقل هوایی صنعت و اقتصاد گسترده تر.

این بیماری همه گیر را تهدید به آسیب رساندن به اقتصاد چین, جهان, دومین, با ANZ بانک هشدار داده است که چین در سه ماهه اول رشد تولید ناخالص داخلی خواهد آهسته به 3.2-4.0 درصد پایین تر از پیش بینی قبلی 5.0 درصد است.

آن را نیز مختل رویدادهای ورزشی در چین: motorsport حاکم بدن FIA اعلام کرد تعلیق فرمول یک جایزه بزرگ شانگهای در اصل برنامه ریزی شده برای ماه آوریل 19 به دلیل “ادامه داد: گسترش” از coronavirus.

و این هفته سنگاپور نمایش هوایی — آسیا بزرگترین — بود به شدت ضربه توسط شرکت کنندگان برداشت و حضور کم.

با توجه به تاثیر ویروس نفت اوپک کارتل کاهش پیش بینی خود را برای رشد تقاضای جهانی نفت در این سال نزدیک به یک پنجم.

کشتی کروز عفونت

چندین کشور را ممنوع ورود از چین در حالی که عمده شرکت های هواپیمایی را متوقف پروازها به مقصد و از این کشور به عنوان صدها نفر از مردم در حال حاضر آلوده شده است در برخی از ده کشور جهان است.

بزرگترین خوشه ای از موارد خارج از چین است که بر روی یک کشتی کروز قرنطینه کردن ژاپن در ساحل.

اضافی 39 نفر در هیئت مدیره الماس شاهزاده باید آزمایش مثبت بالا بردن تعداد کل موارد به 174 در حالی که هزاران نفر از مسافران و خدمه در صورت دوم هفته در قرنطینه.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی


آموزش سئو