Coronavirus مرگ و میر در ایالات متحده عبور از 3000 عنوان جهان همچنان مستند


پاریس: تعداد coronavirus موارد در ایالات متحده همچنان به افزایش در روز سه شنبه با مرگ و میر عبور از 3000.

با وجود slivers از امید در زده ایتالیا اقدامات سختی که باید محدود دو پنجم از گلاب مردم به خانه های خود در حال گسترش.

مسکو و لاگوس پیوست رول تماس از شهرستانها در سراسر جهان با خیابان های خالی در حالی که ویرجینیا و مریلند آخرین آمریکا اعلام stay-at-home سفارشات به سرعت پس از Washington DC.

یک نظامی آمریکا پزشکی کشتی بخار به نیویورک که در آن به کاهش فشار در این شهرستان به شدت کشیده سلامت سیستم. یک بیمارستان صحرایی راه اندازی در پارک مرکزی بود که با توجه به آنلاین بعد شنبه.

مقیاس و سرعت ما همه گیر در ادامه به گسترش با مرگ و میر شکوه 3,000 از 163,000 شناخته شده عفونت-بیشترین مورد تعداد برای هر کشور است.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به دنبال اطمینان آمریکایی است که مقامات ramping تا توزیع به شدت مورد نیاز تجهیزات مانند هواکش و شخصی دنده محافظ.

اما او نیز ارائه شده استارک هشدار گفت: “به چالش کشیدن بار رو برای 30 روز آینده” به او اذعان بالقوه در سراسر کشور از اقامت در خانه سفارش دهید.

“مرتب کردن بر اساس از قرار دادن آن همه در خط” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: تشبیه تلاش در برابر coronavirus به یک “جنگ است.”

تعداد تایید COVID-19 نفر در سراسر جهان با افزایش از 784,000 با 413,000 از کسانی که در اروپا نیز شیرها به اشتراک گذاری از مرگ و میر با توجه به خبرگزاری فرانسه شمارش.

رهبران جهان — چند تا از آنها زده شده و یا مجبور به انزوا — هنوز هم دست و پنجه نرم کردن راه هایی برای مقابله با یک بحران است که تولید اقتصادی و اجتماعی تکان نهان پس از جنگ جهانی دوم است.

مغلوب ساختن پیشی جستن و ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه مورد بحث “همکاری نزدیک” و خطاب غوطه وری قیمت نفت در یک شنبه تماس کرملین گفت.

Putins دولت بود به درک خود را شیوع با روسیه قدرتمند اصرار ساکنان مسکو به احترام یک مستند که بسته شده همه غیر ضروری مغازه ها و چپ مربع قرمز را ترک کردند.

آنا 36 ساله طراح وب گفت: مستند سخت خواهد بود برای او و پنج سال. “اما من نمی خواهم Arina به بیمار” او به خبرگزاری فرانسه گفت در راه او را برای خرید نان است. “پس از دوره ما رعایت شده است.”

پس از هفته ملی مستند در ایتالیا, نشانه های در حال ظهور بودند که اقدام شدید می تواند کاهش سرعت گسترش این بیماری است.

حتی اگر countrys مرگ و میر رشد 812 در 24 ساعت به 11,591 تعدادی از عفونت های صعود تنها 4.1 درصد است.

“داده ها بهتر است اما کار ما همچنان ادامه دارد” گفت: Giulio Gallera این افسر ارشد پزشکی از لومباردی Italys بدترین ضربه منطقه است.

اسپانیا اعلام کرد یکی دیگر از 812 ویروس مرگ و میر در 24 ساعت مصرف آن گذشته چین که در آن بیماری برای اولین بار پدید آمده در ماه دسامبر.

حتی با ما سیستم بهداشت و درمان کشیده مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: او سفارش بیش از حد برخی از تجهیزات پزشکی ارسال می شود به ایتالیا و فرانسه و اسپانیا.

این مستندات باعث مشکلات در سراسر جهان است اما فقیر به خصوص در شهرستانها در آفریقا و آسیا است.

Africas بزرگترین شهر لاگوس پیوست, جهانی, اقامت در خانه از دوشنبه با نیجریه رئیس جمهور Muhammadu Buhari سفارش یک هفته دو مستند برای آن 20 میلیون نفر است. این اقدامات همچنین می توانند به سرمایه آبوجا.

“دو هفته است که بیش از حد طولانی است. من نمی دانم که چگونه ما مقابله خواهد کرد” گفت: دانشجو عبدالرحیم, 25, به عنوان او به خواهر او فروش مواد غذایی از یک غرفه بازار.

فقیر زیمبابوه همچنین شروع به اجرای سه هفته مستند.

“آنها نیاز به تغذیه می شود اما وجود دارد هیچ چیز برای خوردن” سبزی فروش ایرنه Ruwisi گفت: در شهرستان Mbare با اشاره او چهار نوه. “چگونه می توانم آنها انتظار ما برای زنده ماندن؟”

خاموش است در حال حاضر قرار داده و میلیون ها نفر از کار و دولت مجبور به عجله از طریق محرک برنامه های.

کارشناسان در آلمان Europes اقتصادی نیروگاه گفت: این ویروس خواهد بود کوچک خروجی وجود دارد در این سال به 5.4 درصد است.

بانک جهانی هشدار داد که اقتصادی خرید اینترنتی از این بیماری همه گیر می تواند باعث رشد چین به لرزیدن به توقف و محوری میلیون ها نفر از شرق آسیایی ها به فقر است.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>