Coronavirus مرگ و میر در ایران موج به 54 بیش از 900 تحت تاثیر قرار


ایران روز یکشنبه تایید کرد که coronavirus تا به حال باعث مرگ 54 نفر و به عنوان بسیاری به عنوان 978 مردم متاثر شده اند. برخی از ابراز ترس که آمار رسمی هنوز هم می توانم بگویم که کل تصویر و این وضعیت در واقع ممکن است بدتر در زمین است.

وزارت بهداشت سخنگوی کیانوش Jahanpour تایید کرد که موارد جدید از رمان عفونت پدید آمده عمدتا در مشهد است که به یکی از کشور های مهم حرم.

با توجه به آمار و ارقام جدید از سوی دولت, 11 جدید و میر ناشی از این ویروس گزارش شده است امروز (یکشنبه) و 385 بیشتر متاثر شده اند.

خبرگزاری فرانسه می افزاید: آلمان coronavirus موارد تقریبا دو برابر به 129

تعداد افراد مبتلا به کروناویروس باید دارای عقاید 129 روز یکشنبه به عنوان وزیر کشور گفت که او انتظار می رود یک واکسن برای رمان ویروس آماده می شود تا پایان سال است.

آلمان پرجمعیت ترین ایالت نوردراین-وستفالن در کشور پدید آمده است به عنوان یک کانون پس از آلوده زن و شوهر با حضور در جشن های کارناوال وجود دارد آلوده کردن ده ها تن از مردم است.

این ویروس مرگبار در حال حاضر رسیده نه از 16 ایالت آلمان با فرانکفورت, هامبورگ و برمن در میان شهرستانها گزارش اول خود را COVID-19 موارد است.

صحبت کردن به انبوه روزانه بیلد am Sonntag, داخلی, وزیر, Horst Seehofer گفت: او را نمی بیند پایان سریع به viruss گسترش بود اما خوش بینانه درمان می تواند یافت می شود.

“من تخمین می زنند که یک واکسن در دسترس خواهد بود تا پایان سال,” او گفت:, و اضافه کرد که او خود را متوقف کرده بود تکان دادن مردم دست به دست.

پرسید که آیا آلمان خواهد رفت تا آنجا که برای نزدیک کردن دسترسی به شهرستانها و یا مناطق او گفت: “چنین سناریویی خواهد بود آخرین چاره”.

در بایرن ماشین ابزار تولید کننده DMG Mori خواسته برخی از 1600 کارمند نمی آمد به محل کار در روز دوشنبه پس از یک کارگر قراردادی ویروس.

چند صد نفر در همین حال منتشر شد از قرنطینه در منطقه هاینزبرگ در ایالت نوردراین-وستفالن در کشور آلمان واقع اجازه می دهد آنها را به ترک خانه های خود را دوباره.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>