Coronavirus بحران باعث اخراج گسترده در سراسر کراچی صنایع


روز دوشنبه بعد از ظهر تعداد زیادی از کارگران شرکت در یک اعتراض سازمان یافته در Korangi منطقه صنعتی در برابر اخراج صدها نفر از کارگران از شغل و محرومیت از حقوق خود در طول مستند.

ملی تجارت فدراسیون اتحادیه های کارگری حقوق بدن سازماندهی اعتراض در بلال Chorangi که در آن رهبران کارگری و کارگران گفت: صنایع و کارخانه ها تا به حال اخراج هزاران نفر از مردم در طول مستند هجوم استانی دولت سفارشات.

این NTUF اعتراض بخشی از یک سری از تظاهرات که سازماندهی شده در خارج از کارخانه ها و صنایع در این شهرستان در بخش های مختلف خود را در برابر اخراج. هفته گذشته کارگران مختلف کارخانه ها و آسیاب سازماندهی تظاهرات در بزرگراه های ملی, سایت منطقه و Landhi صنعتی منطقه است.

روز چهارشنبه NTUF و دموکراتیک کارگران به طور مشترک فدراسیون ثبت یک درخواست مبتنی بر قانون اساسی در سند بالا دادگاه علیه اخراج کارگران و عدم پرداخت حقوق و دستمزد.

کارگرانی که اخراج شده اند به تازگی گفت: اخبار روز چهارشنبه که تعداد زیادی از کارفرمایان شد بهره برداری از coronavirus بحران و آغاز شده بود تخمگذار کردن کارگران که تا به حال به کار گرفته شده برای دهه. در بسیاری از موارد کارفرمایان بوده و آنها را مجبور به کار به عنوان مخاطره آمیز کارگران تحت قرارداد غیر قانونی سیستم گفتند.

در تلاش های خود برای مبارزه با این بیماری همه گیر کوروناویروس این سند دولت قبلا بسته کارخانه ها و صنایع در این شهرستان در طول این مستند و نیز صدور برخی از اطلاعیه ها که مرخصی با حقوق برای همه کارگران داده می شود و هیچ کس خواهد بود گذاشته در طول مستند.

اما نتایج حاصل از این مستند را آغاز کرده اند به سطح به عهده کارگران است. بهره برداری از coronavirus بحران و مستند صاحبان صنایع به خصوص پوشاک کارخانه ها و پارچه آسیاب شده اند و اخراج کارگران و عدم پرداخت آنها دستمزد در طول مستند دوره رهبران کارگری و اخراج کارگران گفت.

ناصر منصور به NTUF دبیر کل گفت که در طول coronavirus بحران مجبور به اخراج کارگران کرده بود تبدیل به هنجار شده است.

“قرآن ماه رمضان است و عید جشنواره آمده است. اما صاحبان کارخانه نیز حاضر به پرداخت دستمزد به کارگران با وجود دولت اطلاعیه ها. با توجه به این وضعیت از گرسنگی بوجود آمده در خانواده از کارگران را. در حال حاضر بیش از 10 میلیون کار خانواده ها در آستانه فقر و گرسنه” Masnoor گفت: اخبار.

“چه می تواند بیشتر اثبات ظلم و ستم بسیاری از کارفرمایان از این واقعیت است که آنها حاضر به استفاده از بانک های دولتی ارائه طولانی مدت و بسیار آسان مدت وام برای پرداخت دستمزد و کار حمایت,” او گفت:.

اگر چه مقامات و تایید آمار در دسترس نیست منصور و دیگر رهبران کارگری بر این باورند که بیش از دو میلیون نفر از کارگران شغل خود را از دست در این شهر به تنهایی.

در کراچی میلیون ها نفر از کارگران زحمت در تولیدی مانند پوشاک کارخانه ها و صنایع بدون ایمنی در کار و بیمه, برای تولید کالاها به ویژه پوشاک ماتريالى به ارزش میلیاردها روپیه گفت: Ikramullah, convener از کراچی Mazdoor اتحاد تازه تشکیل کار کمیته مبارزه کارگران اخراجی ها.

“اما در حال حاضر در coronavirus بحران به جای پرداخت حقوق از سود صاحبان کارخانه در حال آماده کردن کارگران و پرداخت آنها را حقوق خود” Ikramullah گفت: اخبار. او همچنین گفت که در نام استاندارد سیستم عامل (دستورالعملهای عملیاتی استاندارد) به میل صاحبان بودند اخراج کارگران که در سنین بودند بالای 45.

بسیاری از اخراج کارگران گفت: این مدیریت به آنها گفته بود به ترک کارخانه گفت که خدمات خود بودند لازم نیست دیگر کارگران گفت: اخبار. آنها همچنین گفت که کارخانه آسیاب منتشر شده در ماه مارس و دستمزد با کسورات.

دولت تحت فشار

پس از صدور اعلان در مارس 24 مورد ایمنی کارگران و مشاغل, Sindh دولت در ابتدا قدرت دولت های منطقه به خصوص معاون کمیسیون و معاون کمیسیون به اجرای سفارش در صنایع.

در برخی از مناطق مانند منطقه سایت و Landhi منطقه صنعتی آن را به خوبی کار می کرد و دولت های منطقه مجبور به کارخانجات صاحبان به اطاعت از دولت دستور توقف اخراج کارگران و اطمینان از پرداخت دستمزد های خود را در طول مستند دوره است.

با این حال صنعتگران’ انجمن ها باید تحت فشار دولت استانی را به قدرت redressal از دولت های محلی به خصوص کمیسیون و معاون کمیسیون از شکایات مربوط به عدم پرداخت دستمزدها و اخراج.

صنعتگران نیز مجبور استانی دولت به انتقال بلافاصله Dadan خان دستیار کمیسر سایت (منطقه غرب) که تا به حال عمل در رسیدگی به شکایات کارگران و چندین کارخانه در صلاحیت خود را برای پرداخت دستمزد آنها را در طول مستند. در مارس 9, خان منتقل شد و به استان در بخش بهداشت و درمان اطلاع رسانی گفت.

همچنین در دستور صاحبان شرکت, دولت داده شده, بازگشت قدرت redressal به کار وزارت مقامات هستند که برای بدنام سکوت بیش از نقض حقوق کارگران در صنایع رهبران کارگری شکایت کرده است.

“این بسیار مایه تاسف است که سند, وزیر کار, سعید غنی اعلام کرد که کارگران حقوق و دستمزد و شغل محافظت خواهد شد در همه هزینه ها گفت:” عبدالباسط Jagrani دبیر کل نساجی و پوشاک به طور کلی اتحادیه کارگران. “اما در واقعیت برعکس این اتفاق می افتد. غنی باید اطمینان حاصل شود تعهدات خود را در روح واقعی.”

منصور گفت که دولت سند باید مراحل را به حمایت قانونی به اطلاع رسانی برای حفاظت از حقوق و دستمزد و شغل در طول مستند. هنگامی که تماس با اخبار روز چهارشنبه وزیر مشاور مرتضی وهاب گفت: دولت نگه داشته شنیدن این داستان اما به ندرت کردم شکایت رسمی.

“نیروی کار بخش مجاز به اقدام در برابر هر کسی نقض نظم و تخمگذار کردن کارگران است. من می دانم که یک زن و شوهر از کارخانه ها که در آن این اتفاق افتاده است و کار این گروه بلافاصله در زمان عمل” او گفت:.

“من موافقت می کنم که تعدادی از کارفرمایان در حال نقض نظم اما ما باید مردم را به تسلیم شکایت به طوری که ما می توانید اقدام,” او گفت:.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im