بیان اخبار سرویس

جیپور: این Coronavirus بحران در چین است که تمام مجموعه را مختل پزشکی رایگان طرح های اجرا شده توسط Gehlot دولت در راجستان. ده شرکت های بزرگ که تامین داروهای ضروری به راجستان پزشکی شرکت خدمات تحت این بسیار مورد تحسین قرار گرفته طرح نوشته اند نامه ای مشترک که بسیاری از مواد اولیه این داروها وارداتی از چین است. به عنوان شرکت در حال حاضر سمت چپ با سهام فقط برای 15 روز آنها نباید تنبیه کنید در صورت وجود هر گونه تاخیر در تامین آن گفت.

نزدیک به 80 % API ( مواد خام مورد استفاده برای ساخت دارو ) استفاده می شود برای تولید دارو وارداتی از چین اما با واردات لغو شدن با توجه به تهدید ویروس این شرکت در حال حاضر رو به یک وضعیت دشوار.

کایلاش Narayan, مینا مدیر (تدارکات) اظهارات “ما در حال تلاش برای اطمینان حاصل شود که عرضه رایگان داروهای بیماران در راجستان نمی کنند و آنها داروهای آنها نیاز دارید. برای که ما باید با صدور بخشنامه به تامین کنندگان. اما با توجه به وضعیت ویژه اگر آنها قادر به تهیه مواد اولیه و نمی تواند هر گونه جایگزین ترتیبات پس ما باید اقدامات بیشتری در ذهن نگه داشتن شرایط مناقصه که بر روی آنها کار می کنند.”

منابع در گروه پزشکی نشان داد که این بحران را تهدید می کند نه فقط راجستان اما مواد مخدر و دارو تامین کنندگان در سراسر هند است. آنها هشدار می دهند که اگر وضعیت بهبود نمی یابد به سرعت در دسترس بودن طیف گسترده ای از داروها اعم از آنتی بیوتیک ها و هورمون ها به ویتامین ها می تواند به شدت ضربه در کشور است. آنها همچنین اشاره کرد که دولت ممکن است مجبور به پایان دادن به صادرات دارو هر چند هند در حال حاضر صادرات دارو به ارزش تومان. 1.3 لاخ کرور سالانه است.

کارشناسان می گویند که هند واردات 57 نوع مولکول از چین و 19 نوع از مواد خام این کشور بستگی دارد به طور کامل در چین است. در حال حاضر هند سهام به اندازه کافی به گذشته تا مارس سال جاری شده اند وجود دارد هیچ واردات از چین بیش از یک ماه است. یک کمیته متخصص از ویژگی های هشت بخش ارائه شده است یک گزارش اولیه که می گوید که اگر منابع از چین هستند نه از سر گرفته ظرف یک ماه و هند به زودی می تواند به صورت یک قبر بحران است.

“ما بسیار کوچک تامین مواد اولیه از چین تا به حال تعطیلات در ماه ژانویه و پس از آن این ویروس تهدید منجر به توقف هر گونه تولید وجود دارد. به عنوان یک نتیجه, عرضه رایگان داروهای تحت تاثیر بد است در ماه گذشته است. حتی زمانی که تولید رزومه گرفتن سهام به هند از طریق دریا مسیر را حداقل 20 روز ” نشان داد یک مقام ارشد وزارت.
:

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su