Coronavirus می تواند دو برابر تعداد زیادی از مردم در مواجهه حاد گرسنگی: سازمان ملل متحد

AFP/فایل

پاریس: coronavirus همه گیر می تواند تقریبا دو برابر تعداد زیادی از مردم در سراسر جهان مواجه حاد گرسنگی سازمان ملل متحد برنامه جهانی غذا هشدار داد روز سه شنبه.

“تعداد زیادی از مردم در مواجهه با ناامنی غذایی حاد می ایستد به افزایش به 265 میلیون نفر در سال 2020 تا 130 میلیون از 135 میلیون نفر در سال 2019 به عنوان یک نتیجه از تاثیر اقتصادی COVID-19” در تهران گفت: پیش بینی های خود را نشان داده بود.

هشدار آمد به عنوان برنامه جهانی غذا و سایر همکاران منتشر شد یک گزارش جدید در بحران مواد غذایی در سراسر جهان است.

چهارمین سالانه گزارش های جهانی بر بحران مواد غذایی یافت می شود که ناامنی غذایی در حال حاضر رو به افزایش در سال گذشته قبل از شیوع کروناویروس بحران است.

آن را در بر داشت که 135 میلیون نفر در 55 کشور بودند در زندگی در شرایط حاد بحران مواد غذایی و یا آشکار شرایط اضطراری انسانی در سال گذشته است.

افزایش بیش از 20 میلیون نفر در آن طول می کشد به یک سطح رکورد در چهار سال گزارش شده است وارد شده.

این گزارش با توجه به ارائه شود بعد سه شنبه به شورای امنیت سازمان ملل متحد و توسط سازمان غذا و کشاورزی سازمان و برنامه جهانی غذا.

مقايسه 50 کشور در گزارش این و در سال گذشته تعداد زیادی از مردم در بحران مواد غذایی افزایش نزدیک به 10 درصد به 123 میلیون نفر است.

این افزایش به دلیل درگیری شوک های اقتصادی و آب و هوا-اخبار مرتبط مانند خشکسالی است.

این گزارش در بر داشت یکی دیگر از 183 میلیون افراد در خطر لغزش به بحران مواد غذایی “اگر مواجه اضافی شوک یا زای”.

COVID-19 به راحتی می تواند تبدیل به یک شوک هم به عنوان افراد بیمار پایمال کردن بیمارستان ها و دولت ها تحمیل مستندات است که مختل اقتصاد و پرتاب مردم از کار.

“COVID-19 بالقوه فاجعه بار برای میلیون ها نفر که در حال حاضر حلق آویز با موضوع” برنامه جهانی غذا را اقتصاددان ارشد عارف حسین در بیانیه ای گفت.

“ما باید جمعی عمل می کنند در حال حاضر برای کاهش تاثیر این فاجعه جهانی,” او اضافه شده است.

این گزارش وارد شده است و منتشر شده سالانه تعداد زیادی از گروه ها و سازمان.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im