Coronavirus: ابر بیش از رئیس جمهور, مجلس, مجلس پس از بالیوود خواننده Kanika Kapoor را هولی حزب

توسط اکسپرس سرویس خبری

دهلی نو: مجلس و حتی Rashtrapati Bhavan آمده اند تحت این بیماری همه گیر را بترساند پس از آن آمد به نور در روز جمعه که BJP MP Dushyant سینگ بود با حضور در لکهنو به تازگی که در بالیوود خواننده Kanika Kapoor که آزمایش مثبت برای coronavirusبود در حال حاضر.

چند Rajya سبها و Lok سبها کاربرانی که تا به حال شده است در تماس با Dushyant در مجلس شورای اسلامی در هفته گذشته رفت و به خود قرنطینه پس از وحی به عنوان نماینده همراه با مادرش سابق راجستان وزیر Vasundhara Raje, که همچنین این حزب حضور داشتند. رئیس جمهور رام نات Kovind را تحت coronavirus آزمون در روز شنبه با توجه به Rashtrapati Bhavan منابع.

COVID-19 زنده | هیماچال MP گزارش اولین موارد به عنوان هند شمارش عبور 250

Dushyant همراه با نمایندگان مجلس از راجستان تا به حال نیز با حضور در نشست صبحانه با رییس جمهور Ram, Nath Kovind در مارس 18. در میان کسانی که حاضر بودند سابق اتحادیه وزیر Rajyavardhan Rathore, BJP MP از ماتورا Hema Malini, Union, وزیر Arjun Ram Meghwal کنگره’ Kumari Selja و باکسر-MP Mary Kom, در میان دیگران.

Dushyant نیز با حضور در مجلس کمیته دائمی که در آن جلسه Trinamool کنگره MP درک اوبراین نشسته به او نزدیک است. Brien نیز تصمیم گرفتند برای خانه قرنطینه. اوتار پرادش سانتی متر یوگی Adityanath خواسته است مقامات به تسلیم شاه علیه این خواننده برای کتمان حقایق و قرار دادن در معرض خطر است. دفتر او همچنین دستور داد sanitisation از همه سایت ها در لکنو Noida و کانپور بازدید Kanika Kapoor و خواسته مربوطه دولت برای تماس با افرادی که در تماس با او.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>