Coronavirus: دولت بریتانیا خواستار شهروندان مسلمان به تاخیر حج رزرو

AFP

لندن: انگلیس در حال خواست به تاخیر رزرو حج و زیارت با توجه به عدم قطعیت مربوط به COVID-19 و اعلام توسط دولت بریتانیا که مستند می تواند طولانی تر از آنچه قبلا تصور.

این شورا از پیامبران (CBHUK) به مردم توصیه می شود برنامه ریزی یک سفر به مکه برای جلوگیری از ورود به قرارداد با اپراتورهای تور تا وضعیت روشن می شود.

تا 25,000 انگلیسی مسلمانان شد و انتظار می رود به زیارت زادگاه اسلام در عربستان سعودی در ماه ژوئیه.

CBHUK بنیانگذار رشید Mogradia گفت: “به نظر می رسد به بسیاری از عدم اطمینان در مورد اینکه آیا یا نه حج برگزار خواهد شد این سال است.

“عربستان مقامات در نظر گرفتن سلامت و رفاه از مسلمانان از سراسر جهان که مایل به انجام حج و عمره و زیارت به طور جدی توسط تعلیق کمتر حج عمره و مردم را به تسلیم ساخت حج رزرو تا زمانی که یک تصویر روشنی در گسترش coronavirus.”

او به مردم توصیه می شود با موجود حج رزرو برای بررسی آنها باید رزرو سفر محافظت شده توسط ATOL طرح و صادر شده است با گواهی های مربوطه.

یک سخنگوی عمل تقلب ملی انگلستان گزارش مرکز تقلب گفت: “باید در این سال به حج لغو شود مجرمان می تواند با استفاده از این به عنوان یک فرصت برای ارائه متقلبانه بازپرداخت و یا جایگزین تورهای.

“بسیاری از مردم را نجات داد برای سال قادر به پرداخت هزینه برای سفر به عربستان سعودی و به عنوان یک نتیجه خواهد بود کاملا ویران اگر آنها conned توسط کلاهبرداران.”

مت Buffey سر حمایت از مصرف کننده در سازمان هواپیمایی کشوری که در عمل ATOL گفت: “ساخت یک رزرو را از طریق یک عامل است که دارای مجوز توسط ATOL و وزارت حج و عمره خطرات هر دو در پول خود را و شما را زیارت.”


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de