Coronavirus به ارمغان می آورد ‘عمیق پاک’ به هفته مد لندن

مدل های حال حاضر تولیدات از طراح مولی گودارد در سال 2019 پاییز / زمستان مجموعه, راه باریک و گربه نشان می دهد در هفته مد لندن در Durbar دادگاه امور خارجه و مشترک المنافع در لندن در 16 فوریه 2019. (عکس توسط NIKLAS هلی N / AFP)

لندن: هفته مد لندن روز جمعه باز با بیش از 60 نشان می دهد برنامه ریزی شده بیش از پنج روز از جمله از باربری و Tommy Hilfiger اما با مشارکت dented توسط رمان coronavirus بیماری همه گیر.

British Fashion Council (BFC) که در سازماندهی این رویداد گفت: این انتظار حضور از رسانه های چینی و خریداران “به طور قابل توجهی کاهش می یابد” به دلیل سفر به محدودیت های اعمال شده به عنوان یک نتیجه از وقوع.

برای رسیدن به کسانی که قادر به بازدید از چین بزرگترین مصرف کننده کالاهای لوکس شورا اعلام همکاری با رسانه های گروهی کسب و کار مد چین به رله تصاویر و جزئیات از راه باریک و گربه نشان می دهد.

این کمک خواهد کرد “اطمینان حاصل شود که ما دو مخاطبان باقی می ماند فوق العاده وصل” گفت: BFC اجرایی کارولین راش.

این COVID-19 اپیدمی — به عنوان سازمان جهانی بهداشت به طور رسمی با نام آن — تاکنون حدود 1,400 زندگی و آلوده بیش از 60 ، 000 مردم است.

اکثریت قریب به اتفاق شده در چین منبع شیوع, اما آن را نیز گسترش در سراسر جهان از جمله بریتانیا که در آن نه موارد شناسایی شده اند.

هفته مد برگزارکنندگان گفت: آنها را به انجام “عمیق پاک” هر شب در این مراسم مرکزی لندن hub در حالی که ضد باکتریایی دست sanitisers در دسترس خواهد بود در طول برگزاری است.

اما نگرانی در مورد شیوع فراتر از تهدید فوری برای کسانی که حضور در.

انگلیسی, خانه مد Burberry هشدار داد در هفته گذشته از “مواد اثر منفی بر تقاضای لوکس” به عنوان مصرف کنندگان چینی در خانه ماند.

“قطعا وجود دارد نگرانی در صنعت مد” BFC رئیس استفانی Phair به خبرگزاری فرانسه گفت در حالی که با اضافه کردن آن “همواره با چالش هايی روبرو است و انعطاف پذیر میباشد.”

مد بریتانیایی است که در حال حاضر مواجه با چالش Brexit.

این کشور در حال آماده شدن برای ترک اتحادیه اروپا تنها بازار در پایان این سال و با آن خطرات کنترل های جدید در اتحادیه اروپا تجارت است.

“لندن باز برای کسب و کار” Phair اصرار داشت.

پایداری تمرکز

این نمایشگاه در روز جمعه باز با اولین نمایش توسط Yuhan وانگ مستقر در لندن طراح در اصل از ویهی در شمال شرق چین است.

او نشان داد و نور گل لباس تحت سلطه توری با یک غیرمتعارف افسرده احساس می کنید.

همچنین در لندن در این هفته در حال ملکه پانک راک فرهنگ Vivienne Westwood و پم هاگ همراه با انگلیسی, نام هایی مانند Chalayan JW اندرسون و ویکتوریا بکهام.

در ضمن وین-طراح بر اساس Petar پتروف خواهد بود در میان تازه واردان در نمایشگاه مد شرق لندن پیشگام غیر انتفاعی ابتکار عمل دفاع از ظهور استعداد.

پس تا حد زیادی ترک جدید در هفته مد نیویورک در سال های اخیر, Tommy Hilfiger, بازگشت به لندن به پرده چهارم خود را در “TommyxLewis” مجموعه ای است که یک تمرکز قوی بر پایداری.

با تغییر آب و هوا نگرانی پارامونت تعداد فزاینده ای از طراحان به استفاده از انتخاب مواد تجدید پذیر و حمایت از صنایع دستی محلی.

که روند تنظیم شده است به ویژگی های مجموعه ای از توت قمر زبان انگلیسی و Johnstons از الگین — همه با یک تولید قوی حضور در انگلستان است.

تحت فشار از فعالان محیط زیست و لندن و سازمان دهندگان در حال تلاش برای بهبود تصویر از این مراسم و ترویج شیوه های خوب.

آنها عبارتند از: “تغییر به” کمپین را به صنعت با هم “به سرب در بلند پروازانه اقدام زیست محیطی” و همچنین همکاری با طراح ریچارد مالون برای استفاده مجدد کیسه بوم.

در روز سه شنبه, طراح جوان, روش Mahtani بنیانگذار جواهرات برند آلیگیری دریافت خواهد کرد ملکه الیزابت دوم جایزه برای طراحی, برای او “رویکرد اخلاقی و تعهد به تولید محلی”.

اما گروه فعال انقراض شورش کرده برای فصل آینده رویداد در ماه سپتامبر به اوراق محکوم صنعت مد را “بهره برداری از سیاره انسانها و حیوانات”.

آن را قبلا اعتراض در هفته مد لندن و برنامه های بیشتر “خلاق اختلال” در روز شنبه.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید اینترنتی کتاب زبان اصلی


آموزش سئو

ایندکسر