Coronavirus: قرائتی: دولت به را “اقدام قاطع” و حرکت به سمت یک مستند

PPP رئیس بلاول بوتو زرداری در روز شنبه به حکومت را یک اقدام قاطع با حرکت کشور به سمت یک مستند به عنوان رمان coronavirus همچنان به تحت تاثیر قرار مردم در پاکستان است.

در نظر گرفتن به, توییتر, جاستین به نام دولت برای “اقدام قاطع در اسرع وقت” برای کاهش coronavirus بحران است.

“پاکستان باید حرکت به سمت یک #مستند. هر ساعت و هر روز که ما تاخیر در حال رفتن به برخورد با این بیماری همه گیر ، ما در حال حاضر در اواخر باید آن را انجام داده ایم قبل از آن نیاز به اقدام قاطع در اسرع وقت برای کاهش این بحران در حال حاضر.

“هیچ استان می تواند رسیدگی به این تنهایی. ما نیاز به نیروی پر از دولت فدرال به منظور تسهیل یک مستند افزایش آزمون ها و کمک به کسانی که نیاز دارند. در حالی که ما برای بهترین امید ما باید برای بدترین آماده.

“در این رای ما نظام سلامت غرق خواهد شد. ما باید یاد بگیریم از تجربه کشورهای دیگر است. این سوال که اگر. ماندن در خانه در حال حاضر تا زمانی که دولت باعث می شود تا ذهن خود را. ماندن در خانه برای محافظت از خودتان و دیگران.”

اعلام این خبر از PPP رئیس می آید یک روز پس از نخست وزیر عمران خان گفت که این کشور نمی خواهد سر به سوی یک مستند. PM عمران گفته بود که یک مستند به معنی فقیر این کشور را از بیکاری رنج می برند و کمبود مواد غذایی.

سند دولت تعطیل مراکز خرید شلوغ بازار ورزشگاه و رستوران ها و هتل ها و نقاط پیک نیک برای 15 روز در یک پیشنهاد برای جلوگیری از coronavirus از گسترش.

دولت پنجاب نیز با فنر به عمل در روز شنبه اعلام شد که در آن بسته شدن مراکز خرید و نقاط پیک نیک برای سه روز به نبرد با این بیماری همه گیر و تشویق اجتماعی فاصله.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>