Coronavirus: بلوچستان دولت بسته مراکز خرید شلوغ بازار برای 3 هفته


کویته: دولت بلوچستان فنر به عمل در روز جمعه بسته شدن مراکز خرید در سراسر استان و تعلیق بین شهری حمل و نقل به مدت سه هفته به عنوان تازه موارد از رمان coronavirus گزارش شده در پاکستان در روز جمعه.

با توجه به اطلاع رسانی توسط دولت های استانی و مراکز خرید و بازارهای شلوغ بسته باقی خواهد ماند در این شهرستان به مدت سه هفته.

رستوران ها دستور داده شده است به ارائه مواد غذایی به مشتریان بر اساس غذای آماده و یا تحویل خانه. ناهار خوری ممنوع شده است.

استانی دولت نیز تصمیم به تعلیق تمام درون استانی حمل و نقل به مدت سه هفته. اتوبوس ها نیز مجاز به فعالیت در داخل شهر به مدت سه هفته.

این تصمیم گرفته شده توسط دولت به عنوان موارد از رمان coronavirus ادامه به سنبله در پاکستان به عنوان تقریبا 500 نفر در سراسر کشور بودند که با این ویروس آلوده.

دولت سند در روز جمعه اعلام کرد در نظر گرفتن یک سری از اقدامات در برابر ویروس برای تشویق اجتماعی فاصله و مانع از گردهمایی های زیادی از مردم است.

یک مستند از سه روز اعلام شده توسط دولت سند به 11 مورد جدید پدید آمده در کراچی همان روز. سند بدترین آسیب دیده استان در کشور با تحت تاثیر قرار تلفات رسیدن به 249.

در سطح جهانی 176 کشور آسیب دیده اند و بیش از 10000 نفر کشته شده اند و بیش از 245.000 آلوده به این بیماری به عنوان آن را به سرعت در حال گسترش به سرزمین های جدید است.

این کانون شیوع بیماری در حال حاضر معطوف به اروپا که در حال ضبط یک افزایش سریع در موارد جدید در هر روز است.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im