Coronavirus: آروناچال پرادش سفارشات مستند از جمعه شب تا مارس 31

توسط PTI

ITANAGAR: این آروناچال پرادش دولت اعلام کرده است که یک مستند در کشور از دوشنبه شب تا مارس 31 از نظر شیوع کروناویروس, مقامات گفت.

تمام خدمات ضروری خواهد بود مجاز در طول دوره با توجه به اطلاع رسانی صادر شده توسط رئیس, منشی, Naresh Kumar یکشنبه شب.

دولت را اجرای “ایمنی کامل محدودیت” از ساعت 5 بعد از ظهر روز دوشنبه تا مارس 31, او گفت:, و اضافه کرد که این گام برداشته شده است به عنوان یک اقدام احتیاطی برای جلوگیری از گسترش ویروس در دولت است.

“هیچ خدمات حمل و نقل عمومی از جمله بهره برداری از تاکسی, خودکار, rickshaws مجاز خواهد بود به جز حمل و نقل از همه نوع و از بیمارستان و فرودگاه helipad راه آهن و ایستگاه های حامل کالا حمل مواد غذایی و کالاهای اساسی” اطلاع رسانی گفت.

تمام مغازه های موسسات تجاری و دفاتر و کارخانه ها و کارگاه های آموزشی نیز باید تعطیل عملیات خود را گفت.

مردم ملزم به ماندن در خانه و انجام تنها خدمات اساسی در حالی که به شدت زیر اجتماعی فاصله دستورالعمل, رئیس, منشی, گفت:.

هر تجمع بیش از 10 نفر ممنوع خواهد شد در مکان های عمومی, در حالی که کارکنان شرکت های خصوصی ملزم به ماندن در خانه و باید به عنوان وظیفه و به طور کامل پرداخت می شود اطلاع رسانی گفت.

“هر فرد در بر داشت نقض این دستور باید تحت پیگرد قانونی طبق مقررات مربوط از قانون” کومار گفت.

منابع foodgrains, مواد غذایی, سبزیجات, میوه, گوشت, ماهی, نان, شیر, پزشکی, خدمات, داروخانه و بانک و خود پرداز atm در میان دیگران شده اند معاف از اجراء این مستند.

دادگاه و تادیبی, خدمات مواد غذایی و مدنی تامین و دیگر سازمان های دولتی در انجام وظیفه پلیس و نیروهای مسلح و نیروهای شبه نظامی را نیز نگه داشته شده است در خارج از حوزه این مستند.

کومار گفت که افرادی که به ارائه و یا فایده خدمات ضروری باید اجازه داده شود خود به خود اعلام کرد.

دبیر کل خواست مردم را به وحشت و به آنها اطمینان داد که دولت سهام کافی از کالاهای اساسی است که در گذشته حداقل 45 روز.

“ما می خواهیم مردم را به آرامش و توسل به وحشت خرید همه کالاهای اساسی محدود شده است. مقامات ارشد شده اند deputed در هر منطقه به عنوان گره افسران به دنبال اجرای مستند” کومار گفت.

تعداد زیادی از دانش آموزان مشغول به تحصیل در خارج از دولت در حال بازگشت به آروناچال پرادش روزانه که ممکن است گسترش این بیماری است.

هیچ مورد مثبت از COVID-19 شناسایی شده است که تا کنون در دولت Kumar اضافه شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>