Coronavirus: در حال ضد عفونی کننده راه رفتن را از طریق دروازه موثر است ؟

برنامه

کشورهای در حال در نظر گرفتن مراحل مختلف برای جلوگیری از شیوع کروناویروس با راه اندازی ضد ویروسی پیاده روی را از طریق دروازه که یکی از آنها اما کارشناسان بر خلاف نظرات در مورد این دروازه.

در این راستا سازمان بهداشت جهانی گفته است که اسپری ضد عفونی کننده نمی تواند آسیب این ویروس است که در حال حاضر وارد بدن انسان است. در واقع, آن می تواند عوارض جانبی.

که در وب سایت خود گفت: “پاشش الکل یا کلر در سراسر بدن شما نمی کشتن ویروس ها است که در حال حاضر وارد بدن می شود.”

“اسپری این مواد می تواند مضر به لباس و یا غشاهای مخاطی (برای مثال ، آگاه باشید که هر دو الکل و کلر می تواند مفید باشد برای ضد عفونی کردن سطوح, اما آنها نیاز به استفاده تحت توصیه های مناسب” آن را گفت.

که

مربوط به ذکر است در اینجا که هیپوکلریت سدیم اصلی ضد عفونی کننده مورد استفاده در این ضد ویروسی تونل.

مقاله پژوهشی منتشر شده در سال 2016 با عنوان “عمدی قرار گرفتن در معرض انسان به کلر — پس از ابولا در غرب آفریقا توسط شاهین Mehtar آندره N. H. Bulabula, Haurace Nyandemoh و استیو Jambawai’ گفت: “گزارش داد قرار گرفتن در معرض کلر معمولا شده تصادفی. با وجود فقدان شواهد به عنوان به رسمیت شناخته شده شیوع کنترل و اندازه گیری قرار گرفتن در معرض عمدی انسان به کلر اسپری شد گسترده ای گسترش در آفریقا در طول اپیدمی ابولا در نتیجه جدی مخل سلامت اثرات آن بر انسان است.”

این مقاله به شدت توصیه می کنند که این عمل ممنوع شود و جایگزین امن تر روش استفاده می شود.

با توجه به هندو, Dr. J. S Thakur یک پزشک مستقر در هند گفته است: “قرار گرفتن در معرض قوی تر غلظت (10-15%) از هیپوکلریت می تواند باعث آسیب های جدی به چندین ارگان از جمله سوزش و درد و قرمزی و تورم و تاول و آسیب به دستگاه تنفسی و همچنین مری جدی چشم آسیب و درد معده و سوزش و اسهال و استفراغ است.”

“استفاده از این تونل ها ممکن است به یک از امنیت کاذب و ممکن است اثرات سوء بهداشتی هیپوکلریت سدیم است که بسیاری از اثرات مضر بر بدن انسان گفت:” دکتر Thakur.

صحبت کردن به اخبار, Sindh پزشکان جوان انجمن (YDA, Sindh) رئیس دکتر Umer سلطان گفت که مواد ضد عفونی کننده تونل هنوز ثابت به میوه.

طبیب که ابراز نگرانی کرد و گفت که “اگر ویروس ساکن در بدن چگونه شما انتظار می رود آن را به دور توسط پاشش در خارج؟”

او به مردم توصیه می شود به دنبال اجتماعی فاصله اقدامات و دستورالعمل های پیشگیری برای مبارزه با این بیماری همه گیر.


— گزارش های اضافی از خواجه برهان الدين


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de