Coronavirus: همه ما می دانیم که در مورد انگلستان PM بوریس جانسون شرایط بهداشتی در حال حاضر

AFP

لندن: بریتانیا نخست وزیر بوریس جانسون منتقل شد به بخش مراقبت های ویژه یک بیمارستان او پذیرفته شده بود در روز دوشنبه پس از coronavirus علائم بدتر شده است. در اینجا چیزی است که ما می دانیم تا کنون در مورد وضعیت خود را.

سخنگوی دولت تایید کرد نخست وزیر بریتانیا شده بود معطوف به مراقبت های ویژه. “در طول این دوره از این بعد از ظهر وضعیت نخست وزیر بدتر شده و به توصیه تیم پزشکی او منتقل شده است به واحد مراقبت های ویژه در بیمارستان,” او گفت:.

AFP

نخست وزیر بریتانیا طبق گزارش آگاه بود و تصمیم گرفته شد به عنوان یک اقدام احتیاطی در مورد او مورد نیاز تهویه.

جانسون بود و بنا به گزارش ها بستری شده در این بیمارستان حدود 7 p. m. به وقت محلی (2 p. m. ET). قبل از او منتقل شد به بخش مراقبت های, مقامات گفت: رهبر بود “تحت نظارت” در سنت توماس ” در بیمارستان مرکزی لندن

شده است 11 روز در حال حاضر از آنجا که نخست وزیر بریتانیا تشخیص داده شده است با کوروناویروس. درجه حرارت بالا و تب و سرفه مداوم برخی از علائم خود را به عنوان در مقامات.

تایمز لندن گزارش داد که جانسون داده شد اکسیژن درمان زمانی که او بستری در بیمارستان است. دولت نه تایید و نه تکذیب کرد توسعه است.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>