Coronavirus: 54,000 مردم در سراسر کشور تحت, جامعه, نظارت, می گوید دولت

توسط PTI

دهلی نو: در اطراف 54,000 مردم در سراسر کشور در حال نگه داشته و جامعه تحت نظارت از طریق کارکنان بهداشتی وزیر بهداشت Harsh Vardhan گفت Rajya سبها در روز سه شنبه در حالی که در تمجید از تلاش های پزشکان و امدادگران در برخورد با موارد coronavirus.

“به عنوان یک متر اجتماعی فاصله مورد نیاز است گرفته شود در حالی که برخورد با کسانی که مبتلا به این ویروس من ستایش پزشکان و امدادگران که در حال کار صادقانه و با از خود گذشتگی در حالی که خطرات مصرف در درمان این بیماران است.

“من ستایش همه پزشکان و متخصصین آن در روستاها و یا شهرها یا در خصوصی یا دولت در کنترل coronavirus در تمام سطوح,” او گفت: این خانه در حالی که پاسخ دادن به supplementaries در ساعت سوال.

این اظهارات Vardhan شد مورد تحسین قرار گرفته توسط همه اعضا از جمله کسانی که از مخالفت با آناند شارما (کانگ) همچنین قدردانی از مراحل.

وزیر نیز خواست نمایندگان مجلس برای بازدید از امکانات قرنطینه در مناطق خود و راههایی برای کمک به بهبود امکانات و مراقبت از کمبود.

Vardhan گفت: در مجموع 54,000 مردم جامعه تحت نظارت در سراسر کشور و سلامت کارکنان در حال کمک به نگه داشتن در تماس با آنها را در حالی که تحت قرنطینه.

وزیر اشاره کرد که پاسخ مثبت است در قدردانی از با کیفیت بالا و درمان در قرنطینه امکانات.

او همچنین گفت که ICMR دانشمندان در تماس با دانشمندان در سراسر جهان در مورد استفاده از retroviral مواد مخدر در درمان coronavirus بیماران و در دست انجام تحقیقات در سراسر جهان در پیدا کردن درمان ویروس.

“ما درخواست اعضا برای کمک به ما با مراجعه به چنین امکانات قرنطینه در آمریکا و به ما بازخورد زمان واقعی برای کمک به ما در بهبود امکانات است,” او گفت:.

در گزارش در مورد فقیر امکانات در این مراکز گفت: “این گزارش ها استثنا هستند اما اینها هستند نه حکومت”.

“من می توانم با شما موافقم که این امکانات ممکن است خوب. آن را کاملا ممکن است که در برخی از مکان های حمام و سرویس بهداشتی ممکن است 5-نوع ستاره. ما در حال انتقال در قوی ترین شیوه ممکن است در شکایت شده است. این نادر شکایت و شکایات مکرر دریافت,” او گفت ،

وزیر همچنین اطلاع داد خانه آن دانشمند در ICMR در ارتباط با تحقیقات جهانی برای درمان ویروس.

“ما همچنین در مورد برخی از تحقیقات در حال انجام در ایالات متحده,” او گفت:, و اضافه کرد واکسن جدید می تواند تنها پس از معرفی زیر یک روش است.

“ما با استفاده از انواع retroviral مواد مخدر برای درمان coronavirus بیماران. ما به طور کامل ضبط شده از موضوع است. ما در حال تلاش برای انجام بهترین های ما برای بیماران و درمان آنها,” او گفت:.

قبلا آناند شارما (کانگ) گفت: “ما درک مراحل گرفته شده به عنوان هر که پروتکل. اما چالش های بزرگ با توجه به اندازه از کشور است. وجود دارد برخی از گزارش های نگران کننده در مورد وضعیت امکانات قرنطینه.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de