Coronavirus: 374 موارد مثبت در بیهار بین آوریل 19 مارس 1

بیان اخبار سرویس

پتنا: در 11 ماه بیهار شاهد انفجاری افزایش تعداد Coronavirus موارد — از 92 در آوریل 19 به 466 on May 1. با توجه به رسمی, تعداد 374 نفر تست مثبت بین آوریل 19 آوریل 1. به عنوان بسیاری از 41 تازه موارد گزارش شده در روز جمعه به تنهایی.

به گفته مدیر از وزارت بهداشت سانجی کومار کسانی که آزمایش مثبت در روز جمعه در حال ساکنان Rohtas, Madhubani, کاتیهار ایلام, Kaimur و بوخر.

بحار دیده می شود تعداد زیادی از مهاجران و دیگر افرادی که به نحوی موفق به رسیدن از سایر نقاط کشور با استفاده از حالت های مختلف ارتباطی از جمله دوچرخه و حمل و نقل تجاری وسایل نقلیه مانند کامیون با وجود مستند.

اگر منابع آب وزیر سانجی کومار Jha است به باور 46 چنین مواردی از مهاجران و افراد دیگر ورود در دولت شب در طول مستند گزارش شده از سراسر کشور. او گفت که کسانی که وارد یا تجاری و حمل و نقل وسایل نقلیه هستند به سرزنش برای افزایش موارد مثبت به حدی است. جها گفت: بسیاری از مهاجران وارد بر دوچرخه rickshaws handcarts و حتی راه رفتن بر روی پا است.

طبق آمار رسمی 1.80 لاخ مهاجران وارد شده در بحار پس از وقوع COVID-19 اعلام شد و فاز اول مستند تحمیل شد.

درب-به-درب غربالگری در حال انجام برای شناسایی موارد
به بررسی آن دسته از افرادی که مخفیانه به و نه به نظر می رسد برای COVID-19 بحار دولت راه اندازی کرده است یک درب-به-درب غربالگری در سراسر کشور است که در آن تعدادی از افراد در حال توسعه علائم سرماخوردگی و سرفه و تب خفیف شناسایی شده اند. پس از شناسایی برای corana علائم این افراد در حال ارسال به مراکز قرنطینه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de